Ana Sayfa İletişim

ŞEN APART - Sen Apart - Turunc Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer ŞEN APART - Sen Apart - Turunc hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

ŞEN APART - Sen Apart - Turunc Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

04/07 eylül 2017 tarihini için şen aparttan yer ayırtmıştım 17/07/2017 tarihinde uçak biletlerini vs.herseyi almıştım kapora istemediler gelince alırız dediler ancak 29/08/2017 tarihinde arayıp yerimiz yok dediler çok terbiyesiz bir üslup ile konuşmalarının yanı sıra çocukla olacağım yer bulamadım ve uçak biletimi aldım dememe rağmen beni dinlemediler bile , bildiğim heryere şikayet edeceğim,


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

ŞEN APART - Sen Apart - Turunc Marmaris

Şikayet Et