Ana Sayfa İletişim

Club Anastasia Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Anastasia hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Anastasia Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

BERBAT
İĞRENÇ OTESİ BİR OTELDİ NEDEN Mİ HAZİRAN AYINDA AİLECEK GİTTİK APART BİRDE SÖZDE FİYATLARI PAHALI YEMEKLERİ DOMUZ ETİ DİYE TÜRKLERE SATIYORLAR İÇİNDEN KIL ÇIKIYOR DAHA NE DİYEYİM BÖCEKLERİ Mİ ARARSIN LAVABOLARDA DUVARLARDA ÖRÜMCEKLER HİZMETİ BU İŞTE OTELİN...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
19-26 Haziran tarihlerinde Club Anastasia Apart Otel'de 3 kişi kaldık. Kesinlikle tavsiye edebileceğim çok mükemmel bir tesis, temiz pırıl pırıl odaları, güleryüzlüpersoneli ile çok iyi bir hizmet aldık, ama bir özelliği var yabancıların çok büyük çoğunluğunu oluşturduğu bir otel olduğundan konaklarken dikkate alınması gerekebilir.

Kaldığımız süre boyunca verdikleri hizmetten ötürü otelde bulunan tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz.
Kader&Nihat Tertemiz%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Club Anastasia Marmaris

Anfitiyatro Yolu 133 No:5
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et