Ana Sayfa İletişim

Anemon Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Anemon Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Anemon Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Yemekler cok kötü
01.11.2013tarihinde Marmaris Anemon hotel de bir aksam yemegindeki sözüm ona set konularak getirdikleri hazır mantar çorbası , personel yemeğinden kalmış 4 adet kadinbudu kofte yanında pure ve cama atsanız cami kıracak tas gibi olmus bayatlamis 2 adet şekerpare.. Bu müşteri saygısızlığını böyle bir oteller zincirine, bir markaya yakistiramiyorum. Bizim gibi diğer tüm tatilseverlerin de boyle saygisizca bir durumu yasamamasi icin bu durumu paylaşmak istedim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Anemon Hotel Marmaris

Şikayet Et