Ana Sayfa İletişim

Turban Palace Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Turban Palace hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Turban Palace Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

iyi
2006 yılında türban otelin personeliydim şimdi boştayım acaba beni işe alırlarmı çok iyi mükemmel ötesi bir oteldimüşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutardık


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL
OTEL YENİDEN YAPILMIŞ SANKİ,ÖZELLİKLE ODALAR MÜKEMMEL.YİYECEK ,SERVİS,HAVUZLER VE DENİZ DE HARİKA .GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR TESİS.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Turban Palace Marmaris

Pamucak Mevkii, Armutalan
Marmaris 48700
Turkey


434 rooms

Şikayet Et