Ana Sayfa İletişim

Kapmar Otel - İçmeler Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kapmar Otel - İçmeler hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kapmar Otel - İçmeler Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kötü bir izin döneminin ardından bugün işe başladım.
yazmak istedim ki başka arkadaşlar mağdur olmasın, yazabildiğim her yere de yazacağım bunu.
Tatilvitrini.com dan rezervasyon yaparak tatile gittik, agenta ödemeyi otele yapmamış ve otelle karşı karşıya kaldık.

Ankara dan Marmaris-İçmeler-Kapmar Otel - 680 km yolu 2 yaşındaki bebeğimizle geri geldik :(
bizim ödediğimiz parayı otele ödememişler. belki öderler diye bekledik ama ödeme gelmedi, o arada iki gece konakladık ve otel kaldığımız iki gece için bizim ödeme yapmamızı istedi. üstüne bir de oraya ödeme yaptık. bebeğimizle çıktık yola..

şimdi sezonun ortası.. her yer hem dolu hem pahalı.. yıllık iznimiz de bu zamana ayarlı sonuçta.. dinlenmeye gittik ama moralimiz çok bozuk şimdi.

paramızı nasıl alacağımıza bakacağız artık :(

KAPMAR OTEL e ise bir daha asla gitmem ve kimseye de önermem


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kapmar Otel - İçmeler Marmaris

Şikayet Et