Ana Sayfa İletişim

Class Beach Hotel Nuhoğlu Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Class Beach Hotel Nuhoğlu hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Class Beach Hotel Nuhoğlu Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbat
Çok eski ve temizlik o sıfır yemekler i berbat pis kedi ler geziyor sakın gıtmeyınBERBAT
Tek kelime ile berbat bir yer sakın gitmeyin.Çok kirli bir otel temizlik sıfır ilgi alaka sıfır resepsiyonu arıyorsunuz birine ulaşırsanız amenna ...Yemekler nimete kötü denmez ama yediğim peynirin içinden saç çıktı yemekler çok vasat...Oda da birkaç parça eşyamı unuttum ayrılırken kibarca sordum odada eşyalarım kalmış kargo yapıp yollarmısınız diye söyledikleri şey siz burda unuttuğunuza eminmisiniz daha çok beni suçlayan üslupla nezaketsiz kaba konuşmalar kısaca burası gitmek son tercihiniz bile olmasın....  Sayfa: 1  

Class Beach Hotel Nuhoğlu Marmaris

Şikayet Et