Ana Sayfa İletişim

My Meriç Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer My Meriç Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

My Meriç Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

BERBAT
My meric hoteli kimseye tavsiye etmiyorum. Yemekleri berbat oglen aksam her gun tavuk yiyorsunuz o da buz gibi yemek. Kahvaltilari deseniz kapali bi kac sey o kadar. Virus onlemleri niyetine sallama cay veriyorlar oyle diyim size. Tercih ederseniz bile Odalara girerken kilimaya yataklara carsaflara isiklara herseyi kontrol edip oyle girin. Mumkunse hic tercih etmeyin. Zaten plaji sirf taslik komple. 1 metre sonra 2 metre derinlige iniyor. Cok temiz ve berrak suya sahip ama cocuklar icin pek iyi degil.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Otel işletmecisi kaba eleştirilere kaba çirkin cevap veriyor. Dayak yemeden çıktığımıza sevindik. İki aileyi paralarını iade etmeden otelden attı. Şikayet edecek bir güvenlik birimi yok. Herşey yetersiz. Çeyrek, yemek , meyve karne ile. Yüreğin yetiyorsa şikayet et veya eleştir. İnan bavulun kapının önünde veya bütün konukların yanında ağır sözlerle hakaret yersiniz. Paramın gittiğinemi yanayım yoksa onbir ay beklediğim tatilimin ziyan olduğuna mı. Turizm bakanlığına şikayet ettim. Hala cevap yok. Ülkemi yabancılara rezil ediyor. Oteller birliği ve turizm bakanlığının bu işletmeyi ülke ve otel kaliteleri adına kapatması ve ağır para cezası verilmesi lazım. Hiç kimse gitmesin. Böylece devletin kapatmadınız ve stk ların kapatamadığı bu rezil işletme vatandaşlar gitmezse kapanır. Herkese duyurulur.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Bu otel turizm bakanlıgindan hic denetim gormuyormu felaket bir otel lutfen gelmeyin gordugum en pis otel


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Sular doğru düzgün akmıyor.
Yemekler berbat. Servis yetersiz çorba alacaksınız kase yok gelenler pis peçeteyle temizliyoruz bu seferde kaşık yok servis yetersiz. Tabii bütün bunları sineklere rağmen yapıyorsanız. Yemekten sinek çıkıyor. Çünkü her taraf sinek dolu. Personel yetersiz ve suratsız. Havuz bulanıklıktan dibi görünmüyor . Herşey dahil geldik dışarıda yemek yiyoruz. Sular içilmiyor.
Üstüne üstlük mika tur ve çağsn turizm acentası ilk günden beri defalarca aramamıza rağmen iptal etmiyor.%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi
şuanda hala oteldeyiz ilkgun geldiğimizde şok olduk böyle rezil biryer görmedik sözde 4yildiz çok pis temizlik 4 gunde yapılıyor yemekler berbat içecekler enucuzundan


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Buraya verilen para haram zıkkım olsun allahın belaları iğrenç bir yer 3 gündür her şey dahil otelde kendi yemeğimizi kendimiz hazırlıyoruz yemekler rezalet havuz pislik içinde koridorda pis tabaklar var verilen bira su basılmış bira denemez buranın düzeltimesi değil mühürlenmesi lazım lanet olsun burayı işletenlere haram zıkkım olsun o paralar


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Dora my Meriç turunç 4 yıldızlı otel miş bu kadar kötü otel hiç görmedim Afrika'da yemekler daha hijyen içme suyu olarak Çeşme suyu kullanmaktalar reziller


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKabus rezalet
Deniz hariç yemek, oda temizlik Çalışanlar hiçbir şey peşpara etmez tatiline ve parama yazık ettim


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

My Meriç Hotel Marmaris

Şikayet Et