Ana Sayfa İletişim

Koçer Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Koçer Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Koçer Beach Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kötü gitmeyin
Resepsiyon görevlileri empati duygusundan yoksun misafirlerinin fobileri ile alay eden gülen insanlar. Misafirlerine bırakın güleryüzle hizmet etmeyi günaydın demekten yoksunlar. Bu güne kadar gittiğim hiçbir işletmede böyle bir tavırla karşılaşmadım. Bir daha burada kalmayı asla düşünmem. Bu tavırlara devam ederlerse müşteri bulmakta zorlanırlar.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Berbattı tatilimi mahfettiler. Kesinlikle gitmeyin. Hiç bir sorumluluk organizasyon yok. Yemekler çok kötü


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Koçer Beach Hotel Marmaris

Şikayet Et