Ana Sayfa İletişim

Princess Kinli Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Princess Kinli hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Princess Kinli Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
arkadaslar herkese tavsiye ederim süper bi otel tam bir aile oteli ilgi alaka süper ondan önce söylemesi ayıp baska bi otele gittik berbattı tatilimizin ilk iki günü mahvoldu taki oraya gidene kadar son 3 günü orda süper bence mutlaka oraya gidin valla başka yok böyle biyer bu arada otel sahibesi hanıma eşine personeline saygılar ve tolgayı kocaman öpüyorum ..............


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Princess Kinli Marmaris

Çildir Mahallesi 170
Marmaris
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et