Ana Sayfa İletişim

Noa Hotels Nergis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Noa Hotels Nergis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Noa Hotels Nergis Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Rezalet
1) İçme suyu hotumla sebile dolduruluyor, gözümle gördüm
2) Yemek açık büfe filan değil, iki çeşit yemek çıkyor hergün, yanında pilav, haşlama sebze filan kalabalık yapıyolar
3) Bir gün tost ekmeği koymuyorlar, normal ekmeği kesip tost yapmak zorunda kalıyorsun, ertesi gün snack barda hamburger var ama uzun tost ekmeği var, soruyorsun, "bunun içine sığdırın" diyor
4) Akşam yemeğindeki garnitür ertesi sabah kahvaltı büfesinde
5) Haşlanmış yumurtaların üzerinde tavuk pislikleri duruyor kahverengi; bırak yıkanmayı su bile geçmemiş üzerinden
6) Meyve suları, boyalı su, içince ağzın kıpkırmızı oluyor mesela
7) Tabaklarda yemek artıkları var, çatal kaşıklarda da, silinip geri mi geliyor emin değilim
8) Masaların üzerindeki çatalları flan garson eliyle şöyle bi sıyırıp yerine bırakıyor, tozlanmışsa eğer
9) Tuvalerlerde el sabunu yok, söylüyorsun kimse umursamıyor
10) Oda temizlensin diye yazı bıkayorsun, akşam geliyorsun, banyoda saçlar, yerlerde kıli toz ne ararsan mevcut
11) Minibar bozuk, kendini bile soğutmuyor
12) Resepsiyondan tutun da bardaki garsona kadar herkes beş karış suratla duruyor. Resepsiyona soru soruyorsun, başka tarafa bakıp cevap veriyor. Bardan içecek istiyorsun, yabancı bayanlarla sohbette, sen orda sap gibi bekliyorsun, lutfetsin diye, dönüp suratına bakmıyor
13) Havuz temizliği diye bişey yok, alttaki motorla çalışmıyor. Çamaşır suyunu basıyorlar. Mayolarımız bembeyaz oldu, çamaşır makinesinde yıkadım hala çamaşır suyu kokusu gitmedi.
14) Deniz kenarında 30 tane şezlong var, O resimdeki iskele filan başka otele ait.
15) Sabah 7'de şezlonga havlu bırakırsan okey, bırakmazsan ortada kaldın. Ne havuz kenarında ne deniz kenarında yer bulman imkansız. O resimdeki balkonda görünen şezlonglar yok.
16) Havuz kenarları toz, çamur içinde, sehpalar 10 yıldır silinmemiş gibi, ertesi gün geliyorsun, gene aynı. Üzeri simsiyah
Daha fazla yazamıycam, sinirlerim bozuluyor. Sakın gitmeyin, oraya vereceğiniz parayla apart otelde kalın, bundan daha iyi hizmet alırsınız.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBeklediğimizden çok iyidi...
22 temmuz saat :13.15 gibi eşim ve 1,5 yaşındaki oğlum la otele giriş yaptık . resepsiyondaki görevli arkadaş güleryüzlü bir şekilde karşıladı. gerekli işlemlerden sonra odamızın temizlendiğini söyleyerek restorana öğle yemeğine aldılar. tatilimiz boyunca (5gün ) otelden çok memnun kaldık. cafe braek ve çay saatlerinde zengin çeşitleriyle mükemmeldi. temizlik başta olmak üzere . yemekleri , tatlıları ,salataları , ana yemekleri hepsinden önemlisi personeli çok iyidi .10 üzerinden 10 dur. otelin geç açılmasına rağmen hiç bir eksiği yoktu. tek sıkıntısı yemek yediğimiz ve dış kullanım alanlarında havalandırma ve serinletici hiç bir şey olmamasıydı.

Tek zayıf yönü, Animasyonu biraz zayıftı. öğrencilerden oluşan 3 kişilik animasyon ekibinin tek amacı tatil yapmak ve bar turuna insan toplamaktı. animasyonu biraz güçlendirebilirlerse otel bir çok 5 yıldızlı otelleri geçebilecek kapasitede olur. yinede animasyon ekibi sunulan imkanlara karşın bişeyler yapmaya çalışıyorlardı.

temmuz ayı ramazan döneminde ve uygun fiyata bu kadar hizmet gerçekten takdire şayandı havuz bardaki çalışan barmen Mustafa , ve departman müdürlerine kat hizmetlerinde çalışan personele , mutfak personellerine çok müteşekkiriz . Eylül ayı için tekrar aynı otelde rezervasyon planlarımız var. Emeği geçen Noa Hotels Nergis İçmeler Resort yönetimi ve personeline çok teşekkür ederiz....
%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Noa hotel nergis içmeler otelde 6 gece konakladık. kabus gibiydi, 4 yıldız haketmeyen bir otel. Genel kullanım alanlarında klimalar çalışmıyor odadan çıktığınızda hamama çıkmış gibi hissediyorsunuz.Ortak alanlar pis. İçecekler plastik bardakta servis ediliyor. havlu ve çarşaflar hiç değiştirilmedi, şampuan ve sabun bittiğinde şişeyi götürdüler ama tekrar yerine getirmediler. Odada bulunan mini barlarda su bile yok. Odalar yenilenmiş ama banyoları eski. Tuvaletlerde havalandırma yok. Odalarda internet çekmiyor, sadece lobide çekiyor. Sürekli aynı yemekler çıkıyor, patates ve tavuk.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiğrenç
2 aile 8 kişi mika tur vasıtasıyla önce merkez noa ya (Marmaris merkez) gittik ...çok kötü ortamdan dolayı
beğenmedik...odayada giriş yapmamıştık...mika tur hiç ilgilenmedi bile..bazı tel görüşmeleriyle içmeler noa ya geçtik...
su bile vermiyorlar...yemekler öyle güzelki kilo alırım diye yemezsiniz...temizlik yok....sadece odalar güzel....
adamlardan su istedik..sebil den için dediler...gece 12 de ilaç içicem dedim.dışarda market var dediler....
derler ya tatil değil eziyet...işte öyle..paramızla rezil olduk....mika da sizin olsun..noa da.....
bilmediğiniz yere sakın gitmeyin...bilmediğiniz turun önünden bile geçmeyin.....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Noa Hotels Nergis Marmaris

Şikayet Et