Ana Sayfa İletişim

Grand Paşa Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Grand Paşa Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Grand Paşa Otel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

GOLDEN ROCK BEACH : golden rock beach otel de 4 gece kaldık otel lokasyon olark cok iyi konumda .otel kullanışlı mimariye sahip odaların deniz ve havuz manzalı oluşu odalara havadarlık katıyor .rahat bir kullanış saglıyor .odalar temiz ve konfotlu .hergün oda servisi tartafından düzenli sekilde çarşaf lar degişip oda toparlanıyor.havuz ortA büyüklükte olmasına ragmen temiz ve kullanışlı .restaurant kullanış olarak iyi snak bar ve havuz tarafından giriş cıkışı oldukça iyi aksam yemekleri acık alanda yiyebilmek te ayrıca güzel.yemek çeşitleri bence yeterli lezzet ve temizlikte oldukça yeterli .yemeklerde kullanılan et kalitezi gerek kırmızı et gerek balık ve tavuk oldukca iyi taze ve lezzetli .meyve su yu ve alkollu içki kalitesi cok iyi öze3llikle snak bardaki barmen arkadaş müsterilerle diyalogları cok iyi hazırladıgı kokteylerde oldukça kaliteli animasyon ekibindeki arkadaslarda cok süper olmamakla birlikte vasatta sayılmaz ben yinede ellerinden geleni yaptıklarını inanıyorum .animasyon bayan arkadas cansu hanıma ayrıca teşekkür ederim tüm çocuklarla ve aileleriyler oldukça ilgili ve cana yakın.golden rock beach otel marmaris halkı veya diger otellerde dışardan bakıldıgında yönetim de sıkıntı oldugu konuşuldugu kadrosunun bir türlü açılışının 2.senesi olmasına ragmen oturmadıgı hakkındakı dedikodular olmasına ragmen .konaklaıgım süre içerisinde ters bir durumla karşılaşmadım söylentilerin yersiz oldugunuda gördüm.bu yıl marmariste 4 otel de kısa aralıklarla kaldım .golden rock beach otel bana göre gidip kalınacak bir kaç otelden bir tanesi........herkeze tavsiye ederim.otelde kaldıgım süre içerisinde hiç bir müsteriden memnuniyetsizlik görmedim.ayrıca otelde konaklayan yabancı müsteri kalitesi de oldukça yüksek...marmariste sizden iyisi cıkana kadar .golden rock beach de tatile devam........
.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmelllll
sadece denize biraz uzak okadar bunun dışında herşey harika biz çocuklarla gittik ve herşey mükemeldi yemekler hizmet odalar harikaydı herkes çok dost canlısıydı bence başka yorumlara bakmadan gözünüz kapalı gidebileceğiniz bi hotel ayrıca KÖTÜ YORUMLARA BAKMAYIN BU HOTELİN DÜŞMANLARI DA VAR olabilir ve bunu yazıyor olabilirler bize de çok kötü demişlerdi ama çok memnun kaldık


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat bir otel
Bir otelin kalitesinin yıldız sayısıyla değil müşterilere yaklaşımıyla belirlendiğini ve bu otelin değil 5 yıldız bir tek yıldızı bile hak etmediğini düşünüyorum. Bu otelde 7 gün kalmak için paramızı ödedik ve 2 günün sonunda paramızın iadesini isteyerek arkamıza bile bakmadan kaçtık. Bize yaşadığımız sıkıntının ne olduğunu sormak ve çözmeye çalışmak şöyle
dursun, 'Bu dönemde Marmaris'te boş hotel bulamazsınız ona göre' diyerek tehdit etmeye çalıştılar.
Peki neydi bizi bu raddeye getiren nedenler:
* Otelin her gece Barlar Sokağı'na servisi var, gidiş-dönüş 6 TL. Ancak biz servise bindikten sonra sözde animatör birisi onların söylediği bara gitmenizi, orada belli bir zaman geçirdikten sonra çıkıp istediğimiz yere gidebileceğimizi, sonra dönüşte yine aynı bara girmemizi ve hep birlikte oradan çıkmamızı söyledi. Ayrıca giderken servis bir araca
çarpıp aynasını kopardı ve aynen yoluna devam etmek istemedi. Servis durduğunda inmeye çalışırken tek ayağımı henüz yola atmışken araç hareket etti ve aylardır tedavi ettirdiğim ayak bileğim burkuldu. Bütün bunları sözde animatöre anlattığımızda istifini bile bozmadı. Bütün bunlara kızdığımız için ve bu habersiz dayatmayı kabul etmek istemediğimiz için bara girmek istemedik. Bunun üzerine gecenin 3'ünde otele dönmek üzere servise gittiğimizde aynı
sözde animatör bizi servise alamayacağını, çünkü onun dediği bara gitmediğimizi söyleyerek aklınca bizi cezalandırmaya çalıştı. O saatte şehrin diğer ucundaki otele taksiyle dönmek zorunda kaldık. Otele dönünce bu yaşadıklarımızı bir yetkiliye anlatmak istedik. Bizden yazılı bir dilekçe istediler. Dilekçeyi yazdık, ertesi gün bize ulaşacaklarını söylediler ama ertesi gün hiç kimse bize ulaşmadı. Biz de paramızı geri vermelerini, müşterilerine
böyle davranan bir otelde kalmak istemediğimizi belirttik ve kiminle muhatap olmamız gerektiğini sorduk. Resepsiyon görevlisi 'X Hanım bakıyor aslında ama bugün çalışmıyor, Y Hanım toplantıda ne zaman biter bilmiyorum' dedi. Durumun acil olduğunu söylediğimizde nihayet Ön Büro Şefi geldi. Dilekçemizi okuduğunu ama toplantıları yüzünden henüz kimseyle bu konuda konuşamadığını söyledi. Öncelikle olanların otelin dışında olduğunu, bu yüzden
onları ilgilendirmediğini söyledi. Sözde animatörün onların çalışanı olup olmadığını sorunca lafı çevirmeye kalkışıp açıklama yapmaya kalkıştı. Paramızı alıp çıkış yapmak istediğimizi yineleyince 'Paranızı veririz tabii ama siz bu dönemde Marmaris'te boş otel bulamazsınız' diyerek bizi tehdit ederek gönderdiler.
* Güya 5 yıldızlı olan otelin, bir sıkıntınız olduğunda danışabileceğiniz bir Müşteri İlişkileri Sorumlusu yok. Ama üzerinde 'Müşteri İlişkileri' yazan bir masa var, ancak masa boş. Danışmaya sorduğunuzda 'Bugün çalışmıyor, bugün annesini hastaneye götürdü gelmeyecek' gibi yanıtlar alıyorsunuz.
* Otelin sahili yok, sahili olan başka bir otelle anlaşması var, oraya gidebiliyorsunuz ancak hiçbir şey yiyip içme hakkınız yok. Herşey dahil sistemine o kadar para verip denize girmek istediğinizde hiç bir şey yiyip içemiyorsunuz.
* İçeceklerin yanında kuruyemiş, cips gibi birşeyler istediğinizde 'Herşey dahil sistemine dahil değil ne yazık ki' yanıtını alıyorsunuz.
* Tüm çalışanların suratı beş karış. Bir şey sorduğunuzda ya yanıt alamıyorsunuz ya da suratınıza bile bakmadan yetersiz cevaplar veriyorlar.
* Otele daha adımınızı atar atmaz havlu kartını kaybederseniz ne kadar ceza ödeyeceğiniz, kapı anahtarını kaybederseniz kaç euro ceza ödeyeceğinizi yazan bir kağıt tutuşturuyorlar elinize.
* Sahilde bir şey yiyip içememe durumu yüzünden herkes otelde kalıyor ve aşırı bir kalabalık oluşuyor. Havuzda boş sezlong bulmak mümkün olmuyor.
* Asansörle inip çıkmak isterseniz, ola ki bir sağlık sorununuz var ve merdiven inip çıkamıyorsanız sıkılana kadar asanasör beklemeniz gerekiyor.

Kısacası iki hafta tatil yapmak için bütün bir yıl çalışmanız gerekiyorsa ve bu değerli zamanınızı çıkabilecek tatsızlıklarla mahvetmek istemiyorsanız bu otele gitmemenizi tavsiye ederim.


%73 %18 %9
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Grand Paşa Otel Marmaris

Şikayet Et