Ana Sayfa İletişim

Seray Forest Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Seray Forest hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Seray Forest Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
içecekler beş para etmez tang şeklindeki içeceğin en adisini kullanıyorlar kahvaltıda verilen zeytin ve peynirin böylesini bu otelde gördüm peynirler kireç gibi zeytin ise zeytin denicek hali yok hergün bayat patates kızartması yemekten bıktıkk et yerine soya veriyorlar havuz yeterince iyi temizlenmiyor kısacası paramızla rezil olduk.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumdakka 1 gol 1
2.yil olarak hotelde konakliyorum suanki adi grand Panaroma
Ben boyle bisey hayatimda görmedim herşey dahil sistemde ikram olarak verilen kek'i sayi ile aliyoruz. Cocuklarim acikmis öğlen ile aksam arasi kek veriyorlar kizim kek aldiği iiçin 2 tabagi görevli insan sen yedin diye vermiyor. Herşey dahil bir sistemde paran ile rezil olmak buna denir herhalde.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Seray Forest Marmaris

Orgeneral Mustafa Muglali Caddesi 36
Marmaris 48700
Turkey

Şikayet Et