Ana Sayfa İletişim

Myndus Gate Apart - (Apart Otel) Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Myndus Gate Apart - (Apart Otel) hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Myndus Gate Apart - (Apart Otel) Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Su an hala oteldeyim. Saat sabahin 6.22'si ve ben sivrisinek oldurmekten uyuyamiyorum. Hayatimda yaptigim en korkunc tatil. Ve daha 5 gun var bitmesine. Ac kaldik.. pislik icinde odalar. Banyoda dus icin gerekli aparat yoktu esim nalburdan aldirip takti. Havuz o kadar pis ki dibi gorunmuyor. Kizimin gozleri kipkirmizi oldu mikrop kapti. Keske yorumlari daha once okuyabilseydim.
  Sayfa: 1  

Myndus Gate Apart - (Apart Otel) Bodrum

Şikayet Et