Ana Sayfa İletişim

Kerem Resort - Turgutreis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kerem Resort - Turgutreis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kerem Resort - Turgutreis Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Kötü
Ailede olsanız bekarda olsanız kesinlikle tavsiye etmem..otel personeli tecrübesiz ve tamamen turistlerin derdinde,otel yöneticileri yardım etmek yerine akı lvermeyi tercih ediyor..Sabah bitmeyen öğlen,öğlen bitmeyen yemek akşam şekil değiştirip önünüze geliyor.Animasyon sıfır,sahilde şezlong bulursanız çok şanslısınız demektir..Tek iyi yanı deniz .o da otele ait değil zaten..gerisi size kalmış,herşeye rağmen giderseniz bol şans ve iyi tatiller..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kerem Resort - Turgutreis Bodrum

Şikayet Et