Ana Sayfa İletişim

Sensimar Bodrum Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sensimar Bodrum hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sensimar Bodrum Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbat
Merhaba yukarida belirttlgim tarih araliginda sensimar belek hotel de tatil icin gittim ama resmen izdirap cektim tatilim berbat oldu, odamin icinde biraktigim telefonum calindi ve hickimse dogru durust ilgilenmedi bile yalandan sorduk sorusturduk ole bisi yok dediler, odama girilmesini istemedigim halde gunde 3 kisi giris cikis yapiyo temizlikcisi teknik servisi mini barcisi ama bunkar benim istemedigim halde oluyo , bole bisi ben haystimda yasamadim telefonu dusurup kirsam bukadar uzulmezdim fakat otelin dandikligi ve ilgisizligi beni cok uzdu resmen elimizden bisi gelmez bi bardak su icin dediler bole bi rezillik olamaz, ayrica havuzlarida hic temiz degil igrenc hic temizlenmiyo kesinlikle tavsiye etmiyorum hem pis hemde hicbir malinizin guvenligi soz konusu degil zaten yakin zamanda dava acicam, kesinlikle ve kesinlikle gitmeyin pisman olursunuz  Sayfa: 1  

Sensimar Bodrum Bodrum

Şikayet Et