Ana Sayfa İletişim

Family Belvede Hotel - Bodrum Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Family Belvede Hotel - Bodrum hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Family Belvede Hotel - Bodrum Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

berbat
biz ailemle 20 temmuz girişli 5 günlük bir tatil için bu oteli tercih etmiştik fakat gittiğimizde tam bir düşkırıklığına uğradık çünkü otel çok bakımsız ve pisti odamızdaki yatağın ayağı kırıktı, oteldeki tüm sandalye ve masalar kırıktı, hergün bir öncekinin aynısı yemekler çıkıyordu, odamıza sadece yatak toplamaya geliyorlardı 5 gün boyunca ne çarşaflar değiştirildi ne de oda temizlendi bu otelin işletmesi kesinlikle değiştirilmeli bu oteli kimseye tavsiye etmiyorum.  Sayfa: 1  

Family Belvede Hotel - Bodrum Bodrum

Şikayet Et