Ana Sayfa İletişim

Gümbet Kıvanç Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Gümbet Kıvanç Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Gümbet Kıvanç Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

SÜPER
GÜMBETİN YILDIZI;rezarvasyon yaptirdiktan sonra yorumları okuduk.aman allahım neler neler :) ilk etapta korktuk :)ben eşime sadece yatmaya gideriz hotele dışarda takılırız dedim:) :) ne oldu, hotelden dışarı çıkamadık:)okadar güzeldiki :)o meşhur yemekler:) gerçekten çok güzel :)eşim gibi yemek seçen birisi yemek yemekten bayılcaktı:)havuz temizdi çocuklar havuzdan çıkmadılar:)elemanlar çok iyi:)manzraya diycek lafım bile yok :) en güzel hotel bizimki diyorduk:):):)gerçekten elemanlardan sahibine kadar hepsi çok EFENDİ ve mütevaziydiler. çok memnun kaldık.coşkun bey bize giderken el salladı çok teşekürler herşey için....ilk kez eve dönüşte yorgunluk hissetmedim .unutmadan odalar süper ve temiz...saygılar....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBeklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız iyi vakit gecirebilirsiniz.
22-25 Ağustos 2009 tarihleri arasında Gümbet Kıvanç Hotel’de konakladım. Tesis 3 yıldızlı. Beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız iyi vakit gecirebilirsiniz. Yerinin merkezi olması çok büyük bir avantaj. Gümbet’te her yere yürüyerek gidebilirsiniz otelden. Denize de uzak değil. Halk plajını kullanabilirsiniz ya da denize sıfır otellerin plajında bir içecek almanız şartıyla güneşlenebilirsiniz. Eğer otelin havuzuna girmek isterseniz, şunu belirtmeliyim ki havuz küçük fakat gittiğim dönem Ramazan ayına denk geldiği için otelde fazla insan yoktu ve havuzdan rahat bir biçimde yararlanabildim. Havuzda bir de küçük kaydırak bulunuyor. Otelin yemekleri orta kalitede, bazen malzemeler pek iyi olmayabiliyor bazense sorun yaşamıyorsunuz. İstediğiniz bir içeceğin bittiğini söyleyebiliyorlar ve o içecek 3 gün boyunca gelmeyebiliyor. Banyo musluklarından akan su arıtılmış deniz suyu ama iyi arıtılmadığını düşünüyorum. 3 yıldızlı birçok tesis gibi eksikleri çok ama fiyatının uygun olması ve yerinin merkeziliği güzel. Başta da belirttiğim gibi, beklentilerinizi yüksek tutmazsanız iyi vakit geçirebilirsiniz.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Gümbet Kıvanç Hotel Bodrum

Şikayet Et