Ana Sayfa İletişim

Litera Etap Altınel Güvercinlik Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Litera Etap Altınel Güvercinlik hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Litera Etap Altınel Güvercinlik Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

kötü
Otele girince sizi yoğun bir hamam kokusu karşılıyor. Resepsiyondakiler ilgisiz. Oteldeki en kötü taraf yemeklerdi, zaten ilk yemekten sonra mide rahatsızlığı geçirdim, 3 günüm hasta geçti. Deniz, havuz güzeldi. Var olduğu söylenen spor salonu yoktu, aletler bozukmuş, hepsi birden mi bozuldu?? A la cart restauranta bir türlü rezervasyon yaptıramadık, bir gün öncesinden sabah 10 da gidiyoruz yine yer kalmadı diyorlar, sonunda rezervasyon yaptırdık. A la cart restaurant dedikleri yer meğer basket sahasinin yanıymış. Komikti :)  Sayfa: 1  

Litera Etap Altınel Güvercinlik Bodrum

Şikayet Et