Ana Sayfa İletişim

Magnific Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Magnific Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Magnific Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Korkunç
Öncelikle bütün yaz çalışmış biri olarak ilk kez kız kıza arkadaşlarımla tatile çıkmak istemiştim bu yüzden de yapacağım yorumu kimsenin benim gibi mağdur olmasını istemediğim için yapıyorum. Benim bu otelle ilgili sorunlarım daha tatilim başlamadan başladı. Fiyat konusunda kafalarına göre değiştirip sonrasında da beni ?yalancılık?la itham etmelerinden tutun, seviyesiz ve saygısız otel çalışanları ki ona keza otelde konaklayan Almancı tayfa ondan da beter. Odaya ayağımı bastığımda 3 kişilik oda da sanki 2 kişi kalınacakmış gibi ( defalarca 3 kişi olduğumuzu söylememize rağmen) hazırlanması. 2 gün boyunca defalarca resepsiyonu aramama ve defalarca otel çalışanlarından rica etmeme rağmen havlumun getirilmemesi ve akabinde benim resepsiyona inip tartışarak isteğimi yaptırmam. Temizlik desen korkunç. Su koydukları limonata kapları hala limonata kokan bir su içmenize sebep olmasının dışında, odalar ümraniye çöplüğüne dönmeden ilgilenmiyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu rezaleti çekeceğinize üç kuruş fazla verip butikte kalın en azından kafanızı dinlersiniz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYok böyle bi eğlence😂😂😂
Biz beş gece altı gün tatil yaptık ve her günü ayrı güzeldi otel çalışanları son derece saygılı ve güleryüzlü yemekleri muhteşem animasyonları eğlenceli odaları temiz denizin pırıl pırıl olmasına yine laf bulamıyorum hotel Magnific tam anlamıyla gümbetin yıldızı hizmetinizden dolayı tüm otel çalışanlarına özellikle Rana hanıma bence ayın personeli olmalı Salih abiye resepsiyondaki arkadaşlara her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum seneye mutlaka tekrar gidip deli gibi eğlenmeyi düşündüğümüz bu muhteşem otele iyi bakın geldiğimizde aynı kaliteyi bulmak istiyoruz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKalitesiz
Otelin konumu ve denizi güzel diye tercih ettik fakat odalar bakımsız ve çarşaflar değiştirilmiyor. Ortalıkta herkes kafasına göre bağırıp çağırabilir. Zaten çoğu tanıdık sanırım. Havuza 1 kere girme gafletinde bulundu eşim o da 10 sn sürdü çünkü yağlanıp yağlanıp havuza girenler yüzünden. Otel yönetiminin buna ve benzeri kural dışı hareketlere göz yumması tatilimizi aşırı kalitesizleştirdi. Kesinlikle gitmem gitmem bir daha gidene de ASLAAA derim. Hergün aynı yemekler ve salataların üzerine ilave altta kalanlar eski belli oluyor. Tatlılar vs hepsi öyle. İçecek seçeneği hiç yok. Kahvaltı için koydukları lifalif bayat süt paslı metal çaydanlıklarda..Ayran su hepsi paralı WiFi asla kullanamıyorsunuz. Arada elektrkler gidiyo. Daha ne olsun. Aklıma gelmeyen birsürü sinir bozucu durum. Lütfen yorumları dikkate alın ben almadan gittim pişmanım olan 2300 tl ye oldu. Butik otele gidip adam gibi kahvaltı etmeyi tercih ederdim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoteli tam olarak keşfemeden deprem oldu 6gecelik gittiğimiz gece ücreti otele nakit olarak ödedik ertesi gün yenden deprem olunca saat akşam 8 gibi otelden ayrılmak zorunda kaldık Allah korusun çok tedirgin olduk bodrum boşaldı sanırım Allah yaşatmasın...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoda çok vahim , deniz ve yemeklr güzeldi
tatile gitmeden önce yorumlara da baktığımız için insanlara fikir olsun diye yazmak istedim.öncelikle kumsalı ve denizi güzeldi, yemekler fena değildi. Ancak odamızı görünce hayal kırıklığına uğradık ; çok eski, duş aleti sabit ve çok kullanışsız..klima fi tarihinden kalma , sinir bozucu...iyi yönlerinden birisi Bodrum merkeze yakın olması .


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoda çok vahim , deniz ve yemeklr güzeldi
tatile gitmeden önce yorumlara da baktığımız için insanlara fikir olsun diye yazmak istedim.öncelikle kumsalı ve denizi güzeldi, yemekler fena değildi. Ancak odamızı görünce hayal kırıklığına uğradık ; çok eski, duş aleti sabit ve çok kullanışsız..klima fi tarihinden kalma , sinir bozucu...iyi yönlerinden birisi Bodrum merkeze yakın olması .


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoda çok vahim , deniz ve yemeklr güzeldi
tatile gitmeden önce yorumlara da baktığımız için insanlara fikir olsun diye yazmak istedim.öncelikle kumsalı ve denizi güzeldi, yemekler fena değildi. Ancak odamızı görünce hayal kırıklığına uğradık ; çok eski, duş aleti sabit ve çok kulşanışsız , alt çeşme olayı yok ..


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Otele girdiğimiz andan itibaren hoşgörü güleryüz misafirperverlikleri oldukça iyi Çalışanları herkese ayrı ayrı güzel ilgileri yani kısacası bi insan eğer gerçekten memnun kalmak istiyorsa bu otele herşeyiyle bunu kaldırabilecek kapasitede hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Magnific Hotel Bodrum

Şikayet Et