Ana Sayfa İletişim

Royal Edessa Apart Otel Yalıkavak Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Royal Edessa Apart Otel Yalıkavak hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Royal Edessa Apart Otel Yalıkavak Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

tatilim ve huzurum mahvoldu, verdiğim para da cabası
2008 yazında Royal Edessa Apart Otel’de annem, kız kardeşim ve sekiz aylık bebeğimle kaldım. Bize söz verilen pek çok hizmetin verilmemesinden dolayı şikâyetimi ilettiğimde hakarete uğrayarak parasını peşin verdiğim ( Ücret geldiğimiz günün sabahı kapıya gelerek istendi) otelden kovuldum. Otelde bize daha önce verilen sözlerin kesinlikle yerine getirilmemesi, otel müşterilerine eşit hizmet verilmemesi (bebek yatağı, mutfak araç ve gereçleri, ekmek ve gazete servisi) ve aşırı gürültülü ortam yakınmalarıma neden olduğunda aldığım cevap son derece kaba sözler ve hareketlerle “ beğenmiyorsan çek git, senin bebeğine özel yatak mı alalım, sen benim muhatabım değilsin” oldu ve şiddetle tehdit edilerek, kovulmakla sonuçlandı. Otel sahiplerinin parasını peşin ödeyen müşterileri muhatap kabul etmediğini ilk kez orada öğrendim. Yakındığım şeyler arasında gelmeden otelin tek bebek yatağının birkaç gün sonra bize verileceği söylenmesine rağmen bir ay boyunca verilmemesi, mutfak gereçlerinin tamamlanacağı söylenmesine rağmen tam iki hafta boyunca çaydanlık ve tencere isteğimizin yerine getirilmemesi, sürekli havlu ve çarşaflarımızın değiştirilmesinin unutulması, söylediğimizde nemli, yeteri kadar yok diye cevaplar verilmesi, sakin ve sessiz bir ortam yerine sabah beşe kadar süren, otel sahiplerinin de bizzat katıldığı yüksek sesli müziğin eşlik ettiği açık hava eğlencelerinin yapılması, şiddetli kapı çarpmaları ve bu ortamda bebeğimi uyutmaya çalışmanın imkânsızlığı) vardı. Otelin şehir merkezine ve marketlere yakın olduğu söylenmesine rağmen, yürüyerek ulaşmanın çok zahmetli ve uzun olmasını, sabah ekmek servisinin bebekli bir aile olduğumuz halde bize hiç yapılmamasını ve Yalıkavak merkezde olmayan sivrisineklerin inanılmaz fazlalığını da eklemek istiyorum. Ayrıca apartın mutfakları çok küçük. Bu mutfakta bulaşık yıkamaya, yemek yapmaya çalışırken, evyeden sızan suların elektrik kesintisine neden olması üzerine haber verdiğimizde sorunu çözmeye kimse gelmedi ve biz komşu apart yardım edene kadar karanlıkta kaldık.

Müşterilerine eşit hizmet vermeyen, kaba ve saygısızca davranan, gürültülü ortamı bizzat otel sahiplerinin yarattığı Royal Edessa'dan ilgili bütün merciler önünde şikâyetçiyim ve böyle saygısız, hizmetin olmadığı ve şikâyetini belirten müşterinin kaba kuvvetle, küfürle kapı önüne konulduğu bir yerde tatili kimseye tavsiye etmiyorum.  Sayfa: 1  

Royal Edessa Apart Otel Yalıkavak Bodrum

Şikayet Et