Ana Sayfa İletişim

Kos Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kos Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kos Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Çok iyi
Otel mia casa önceki adı kos otel bence çok iyiydi her bakımdan fiyatları gayet iyiydi , yemekler çok başarılıydı çok lezzetli ,mezeler salatalar sın derece başarılıydı çalışanlar güler yüzlü çok yardımcı tüm çalışanlara çok çok teşekkür ederim ellerinize sağlıkKötü
2010 yazında gittik koş otele.yalniz cok kötü bir secim yapmıştım.internetteki resim ve yazılanlara aldanmayın.hersey dahil bu otelde aç kaldık.evet şaka değil.aç kaldık resmen.ogle ve aksam yemekleri herkes yemeğini alamadan bitiyor sonra yetiştirmek icin tam pişmemiş yemekler geliyor.anlayacaginiz hızlı olan ac kalmıyor.ayrica temizlik de öyle düzgün değil.havuzu büyük değil .hijyen yoktu.anlayacaginiz kötü bir tatil geçirip donduk evimize.Bodrum'da La Kos
Tatile nereye gitmeyi düşünürken arkadaşım La Kos u önerdi. Bende onu dinleyerek bu sezn tatilimi yapmak için Bodrum'a geldim. Öncelikle şunu söylemek isterim ki iyiki arkadaşımı dinlemişim. Kafa dinlemek için olsun, eğlenmek için olsun mükemmel bir yer. Yemekler öyle lezzetliki hertürlü istediğinizi bulabilirsiniz. Havuz la ilgili şikayetinizi okudum. Fakat yazdığınız gibi değildi. Otelin 2 tane havuzu var. Ve ikiside olduğunca temizdi. Kendi düşüncem böyle. Keyifli bir tatil geçirdim. Bodrum merkeze de oldukça yakın. Yürüyerek 10-15 dk da marinaya inebiliyorsunuz. Her gece olmasada belirli akşamlar eğlence klüplerine tur düzenliyorlar. Böyle eğlendiğimi hatırlamıyorum. Personeller olduğunca müşteilere ilgi göstermeye çalışıyorlar. Hepsine çok teşekkür ederim. Güler yüzü hiç eksik etmediler. Müdür Bey yanlış hatırlamıyorsam Turgut Beydi adı, çok sempatik bir beyfendi. Her akşam yemeğinde masamıza gelip bi ihtiyacımız olup olmadığını sordular. Saolsunlar ilgilerini hiç eksik etmediler. Tek sorun Bodrumun aşırı sıcak olmasıydı. Bahçenin ve otelin dıştan görünüşü tam bir Bodrum Oteli olduğunu belli ediyor... Tatile gitmeyi düşünenler için tavsiye edebilirim.üzüldüm
benden 1 ay önce bu otelde tatil yapan arkadaşın yorumunu okusaydım inanın gitmezdim. söylediklerine tamamen katılıyorum. lütfen bu yorumları dikkate alın, pişman olmazsınız.Tam bir rezaletti!
Bu otelle ilgili yaşadıklarımı anlatayım ki, daha fazla müşteri tatil yapma umuduyla gidip aynı rezillikleri yaşamasın!...

28 Temmuz tarihinde otele giriş yaptık. Gittiğimizde saat 14:00 olmasına rağmen odamız hazır değildi. Çok fazla üzerinde durmadık ve öğle yemeğine geçtik. Saat 15:30?da 303 nolu odamıza ancak geçebildik. İlk işimiz odayı ve banyoyu kontrol etmek oldu. Banyo havlularının ve el havlularının olmadığını fark ettik. Sonrasında banyoya girdiğimde gördüğüm manzara tam anlamıyla rezaletti. Bizden önceki müşterilerin kılları, saçları olduğu gibi duruyordu. Yerlere paspas bile atılmamış, her yer çamur içindeydi. Hemen resepsiyonu arayıp durumu bildirmek istedik fakat telefon da çalışmadığı için oraya gitmek zorunda kaldık. Görevliye durumu bildirip, odaya temizlik yapılmasını ve havlu bırakılmasını istedik. Görevlinin bize cevabı: ?sizi daha fazla bekletmemek için acele ettik o yüzden temizlik yapılamadı. Havlular da daha yıkamadan gelmedi? oldu. Defalarca gidip şikayetimizi bildirmemize rağmen; çözüm üretmek yerine bize ?havlular gelmedi ne yapalım yani başka odalardan çalıp size mi getirelim? diyebilme cesareti bulabilen bir resepsiyon görevlisi var karşımızda. Otelde şikayetinizi iletebileceğiniz yetkili dahi yok. Çalışanlar kendi kendinin patronu. 2 gün boyunca çabalarımız karşılıksız kaldı. Sonunda otelin temizlik odasını bulup, gerekli malzemeleri aldık ve banyomuzu kendimiz temizledik. Her şey dahil otele gidip de yaşanabilecek en büyük rezillik bu olsa gerek!
* Gittiğimiz günden, çıkış günümüze kadar otelin havuzunun temizlendiğini görmedik. Zaten havuza baktığınızda suyun bulanıklığından havuzun dibi bile görünmüyor.
* Odadaki klima anahtarı yuvaya taktıktan sonra sadece 20 dk. Çalışıyor ve sonrasında kendiliğinden kapanıyor. Klimayı çalıştırmak için 20 dakikada bir anahtarı yuvadan çıkarıp, tekrar takmanız gerekiyor.
* Her şey dahil konseptiyle hizmet veren bu otelde yazın ortasında müşteriye verilen içeceklerin hepsi sıcak. Soğuk cola istediğimizde aldığımız cevap: ? buzdolabında elektrik kaçağı var, o yüzden çalıştırmıyoruz? oldu.
* Tatilimizin üçüncü akşamı tam banyo yaparken sular kesildi. Resepsiyondan aldığımız cevap: ?valla biz de bilmiyoruz birazdan gelir belki??
Bize bunca mağduriyeti yaşatmalarına rağmen bir umutla otel görevlilerinden odamızı değiştirmelerini, otel özelliklerinde de belirtilen suit oadalardan birine geçmek istediğimizi söyledik. Ne ilginçtir ki; otelde suit oda var ama görevliler bundan habersiz? Suit oda var ama numaralarını tam olarak bilemiyoruz diyorlar.
Anlayacağınız bütün çabalarımız ve tatilin tadını çıkarma isteğimiz doğrultusundaki iyi niyetimiz hiçbir işe yaramadı. Otel görevlileri sabrımızı son noktasına kadar sınadılar.  Sayfa: 1  

Kos Hotel Bodrum

Şikayet Et