Ana Sayfa İletişim

Yalıkavak Kıvanç Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Yalıkavak Kıvanç Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Yalıkavak Kıvanç Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Çok huzurlu
Ortam çok huzurlu idi. Çalışanlar son derece sevecen ve ilgili olup, yiyecek sayısı fazla olmamakla kalitesi çok güzeldi. Dinlenmek için sessiz, hızırlu ve kaliteli bir ortam arayanlara tavsiye ederim. Biz çok memnun ayrıldık . Eminim sizler de ayrılırken aynı sözü tekrar edeceksiniz.  Sayfa: 1  

Yalıkavak Kıvanç Hotel Bodrum

Şikayet Et