Ana Sayfa İletişim

The Butterfly Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer The Butterfly hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

The Butterfly Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)
Tatiliniz zehir olmasın. The Butterfly için yapılan yorumlar tatile çıkacaklara yol gösterecektir. Keyifli bir tatil için tatil şikayetleriniz memnuniyetlerinizi herkesle paylaşın.
The Butterfly için daha önceden bir yorum yazılmamış. The Butterfly şikayet eden ilk kişi siz olun.

  Sayfa: 1  

The Butterfly Bodrum

The Butterfly is an intimate, privately owned, boutique hotel where you can relax in comfort while you refresh your soul with all that Bodrum has to offer. Enjoy one of Bodrum's most spectacular views while you receive our personal attention.The Butterfly is a unique lodging choice offering an alternative for travelers seeking comfort, quiet and relaxation with easy access to Bodrum marina and the town. Originally built as a private, luxury villa, The Butterfly has been carefully remodeled into a very special retreat on a very personal scale. The atmosphere reflects an elegant, traditional Aegean seaside villa.The Butterfly is peacefully situated in a wonderfully natural setting. Yet, this remarkably quiet setting is only a ten minute walk from the Bodrum marina and the heart of Bodrum town.

Adres:

Unlu Caddesi 1512 Sokak No 66, Bodrum 48400, Turkey

Rooms: 8

Şikayet Et