Ana Sayfa İletişim

Wow Bodrum Beach Club Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Wow Bodrum Beach Club hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Wow Bodrum Beach Club Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Kepazelik..
Gelen misafirlerini inşaat şantiyesinde ağırlıyorlar.. Sabay 06.00'da işçilerle birlikte uyanıp harç karmak isterseniz buyurun gidin.. Aşırı şekilde saygısızlar.. Şikayetçi olursanız öyle bir hareket ediyorlar ki kovmaktan beter.. Bunlara rağmen gidecekseniz, önce odanızı görün sonra paranızı ödeyin.. Sakın bir şekilde (Tur vs.) paranızı peşin ödemeyin..  Sayfa: 1  

Wow Bodrum Beach Club Bodrum

Şikayet Et