Ana Sayfa İletişim

Royal Asarlık Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Royal Asarlık Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Royal Asarlık Beach Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Mide bulandırıcı
Yemekler iğrenç iğrenç iğrenç. Karnımız çok aç olmasına rağmen yemeğe zorla ve iğrenerek gidiyorduk. Ben hayatımda yemek konusunda böyle rezillik yaşamadım. Bardaklar çatallar her şey pis. Her şey self servis. Odalardaki çarşaflar leş. Hepsi lekeli, pis, makyaj izleri var. Bekar erkek almıyoruz dediler fakat yurtdışından gelen yamyamlari alıyorlar. İçkiler iğrenç dandik markalar. Asitli içeceklerin hepsi asitsiz. Bir tek ayranları iyi markaydı onu da değiştirip dandik bir markaya döndüler :) Nasıl becerdiler bilmiyorun ama salatalığın bile en dandigini kullanmışlar. Her şey en kalitesiz malzemeden. Denizi güzel. Havuzu ufacık. Personelleri fena degil. Sinem ve Ekrem çok iyi insanlar. Onlara sevgiler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezillik
Kesinlikle ama kesinlikle gidilmemesi gereken bir otel o ötele övgü yağdıranlar hayatlarında 5 yıldızlı otel açık büfe hijyen görmemiş insanlar yada kör olma olasılıkları yüksek veya çalışan personel yazmış yatakların altı leş toz açık büfe demeye bin şahit lazım alacarte restaurant dedikleri akıllara zarar pis kokudan geçilmiyor bi denizi güzel oda allah vergisi sezlonglar içler açısı lekeli pis hatta iğrenç oda sitede yayınlanlananla uzaktan yakından alakası bile Yok su duş alabilirseniz şükredin bu ötele 5 yıldız hangi kafayla vermişler orasıda soru işareti havlu demişler plajda veriliyor aaa ne büyük nimet beyaz havlu ama beyazlığı kalmamış sarı lekeli havuz desen kalabalıktan bulanıklaşmış mini bar su var şükür 5 yılfız adı altında pansiyon hizmeti lobi güzel insanlar kaçıp gitmesin kapıdan diye dışı Mercedes içi serçedes Bmw gmrünümlü doğan


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Kesinlikle 5 yıldızlı otel statüsünde değil tavsiye etmiyorum . Balayı konsepti odası diye aldık içeri girdiğimizde hiç birşey hazırlanmamış yataklar dahi ayrıydı. Büyük hayal kırıklığına uğradık. Kimseye tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Arkadaşlar bu yorumu tüm samimiyetimle yapıyorum öncelikle bunu belirtmek isterim.. otel gerçekten 5 yıldız statüsünde falan değil ben şuanda bu otelde kalıyorum daha ilk günüm ve aşırı memnunsuZum.. daha önce kıbrısta tatil yaptım ve onun yanına bile yanaşamaz. İki tane ufacık havuzu var . Plajı yetersiz ve şunuda belirtiyim sezonda plaj havlusu bitiyor ve pişkin pişkin gülerek personel bunu söyleyebiliyor. Yemekler tam türk usülü makarna pilav karpuz baklava ekstra görebileceğiniz biley yok özellikle gözlemledim 100 kişiden 90 ı memnun değil.. dikkate alırmısınız bilmem ama alırsanız iyiki dersiniz..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum5 yıldızlı rezillik
Asla asla 5 yıldız değil tamamen sorunlu yemekler berbat hizmet kalitesiz güvenlik zaafiyetli temiz bir bardak için çok zaman harcıyorsunuz herşeyi kendin al konsepti yaratmışlar çocuk clup tamamen asparagas oral damsız ipsiZ dolu ailece asla tercih etmeyiniz personel yetersiz ve kalitesiz gece tutarsız müşteri yapısından dolayı bağrış çağrış kavga gurultu izliyor ve dinliyorsunuz aman 5 yıldıza kanmayın kazasız belasız çıkmayı bekliyoruz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Hizmet açısından her şey kötü git kendin al uygulaması ultra her şey dahil olmasına rağmen hizmet iğrenç otel pis herkes kendi halinde o paraya o otele gidilmez çok pişmanız kesinlikle gitmeyin iyi nasıl yorum yapmışlar aklım hala almıyor !!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEglence
Kesinlikle tercih etmemeniz gereken bir otel. 5 yıldız sınıf özelliklerine sahip değil.yetersiz küçük bir havuz, aynı yemekler...bebeğim için odaya beşik koyulmamışı. (kendi yatagımı götürdüğüm için şanslıyım) kaldıgımız süre boyunca konaklayan baska misafirlerin ses sistemi ile odada vermiş oldukları partiden dogan gürültü kirliliği ise cabası.kesinlikle gitmeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumUykusuz geceler
Oteli tercih etme sebebimin en başında relax oda olarak ayrı bölmesi olması. Fakat sabahlara kadar sesten uyuyamamak hayal kırıklığına uğrattı. Kendini bilmez genç topluluğunu bu bölmelere yerleştirmeleri ayrı bir olay.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Royal Asarlık Beach Hotel Bodrum

Royal Asarlık Beach Hotel is located very conveniently in Gumbet, directly on the sandy beach, ideal for a relaxing holiday.
 
  
Location:
* Right on the shore of Gumbet Bay 
* Frequent transportation to Bodrum city center (5 km) 
* 38 kms from the Bodrum Airport 
 
Accomodation:
* 190 Rooms
* All rooms have air conditioning, sattelite TV, direct dial telephone, mini-fridge, hair-dryer,  safe box, balcony, bathroom with shower/wc
  

 
Facilities and Services:
* Swimming pool
* Children's pool
* Private beach (free beach towels, sunbeds and umbrellas)
* Indoor and outdoor restaurants
* Pool bar
* Beach bar
* 24 hour reception
* Room service
* Massage
* Turkish bath
* Sauna
* Fitness centre
* Dart
* Billiard
 

Şikayet Et