Ana Sayfa İletişim

Torbahan Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Torbahan Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Torbahan Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Muhteşem
23 senelik Güzel bir tesis, 2012 yılında yenilenmiş denize sıfır...İskele üzerinde A la carte yemek alıyorsunuz.Sabah kahvaltınızı da havuz kenarında muz ağacı etrafında yapıyorsunuz. Kusursuz hizmet...herkese tavsiye ediyorum.İYİ
sayın torba han oteli yonetımıne ıctenlıkle teşekürlerimzi sunarız eylulayında otelınızde kaldık otelınızde sonderece ıyı hızmet kalıtesıyle karsılaştık Ancak otelınızde bazı eksıklerın olduğunu üzülerek belırtırım oda duşlaında eksıklık sukacakları mevcut otelınızde hızmetkalıtesı müşteri cok olmadığızaman mukenmel ama ağustos ayı zamanlarında pırofesoyonellık kalıtesı dususe gecıyor burda sızlere tavsıyem kalıte sıtandartlarını aartırmanızdır Selım beyın yemeklerıne dıyecek yok 10 uzerınden 8 verebılırım anbıyansı guzel bır ıskelede akşam yemeyı mukenmel bence otelın işletmesınıde selımbeye verırsenız yemeklerı kadar kalıtelı bır hızmet vereceyıne adım gıbı emınım Saygıdeyer han otel işletmecsı muhasebe mudurunuz cok sıkı pazarlıkcı olduğu ıcın 10 lırayı bıle aradığı ıcın eylul sonuna kadar kalacakdık ama otelınızde 2 gun kaldık ve başka yere gecdık 15 kışilik bır gurubumuzla otelınız buyuzden dolayı müşterinizi cok kaybeder busadece sız sayın torba han otelın anbıyansını sevdıyımız ıcın sadece bır uyarı nıtelıyınde ıdı Tekrardan selımbeye yemeklerınden dolayı teşekur ederım saygılarımlaa.NOT artık otelınde kalmıcaz boyel bır karar aldık saygılarımızlaçıkış yaparken faturayı dikkatli inceleyin
bu yaz torbahan oteli seçtik.ilk izlenimler güzel.ama oda servisi tam bir rezalet.herhangi bişey talep ediyorsun oda servisinden tamam diyorlar ama hiç oralı olan bile yok.tatildeyiz herşeyi dert etmemek gerekir dedik ama çıkış yaparken faturayı incelediğimizde resmen şok olduk.kıyafet dolabının kapıları bozuktu ve iki kere kitlendi.teknik servise haber verdiler ve faturanın üzerine kırılan ayna maliyeti diye 100 tl yi bize ödetmeye çalıştılar.akılları sıra otelin döküntü masraflarını müşteriden çıkarıyorlar.tabi biz kabul etmedik böle bir rezaleti kabul edemeyiz bize o zaman arızalı odayı vermeseydiniz diye baya bi tartışınca iptal ettiler.benim tavsiyem çıkış yaparken faturanızı çok iyi kontrol edin yoksa çok güzel kazık yiyebilirsiniz.ayrıca kahvaltıdanda çok bir beklentiniz olmasın.zaten saat 10.30 da hemen kaldırıyorlar.geç kahvaltı da yok.yorumları çok dikkatli okuyun gerçektende ucuz bi otel değil.herkese iyi tatillerayrımcılık!!!
otele giriş yaptığımız andan itibaren yönetim olarak berbat bir anlayışla karşılaştık. otele rezervasyon yaptırırken bize gönderilen odalardan biri yerine karanlık, rutubet kokan bir oda ile karşılaştık ve bir gece orda kalmaya razı olup, ertesi gün odamız değiştirdik. değiştirilen odadaki klima bozuktu, bütün bir gün yapılmasını bekledik ve gece 1 de otele döndüğümüzde halen yapılmadığını gördük.bu durumu bildirdiğimizde "sizin memnuniyetsizliğinizle uğraşıyoruz" gibi bir cümle ile karşılaştık!! oda servisleri berbat olmakla beraber yenen yemeklerintabakları bile kapı önünde günlerce bekleyebiliyor. odada eksik olan kumanda ve yastığı ise 1 gün içinde temin etmek mümkün olmadı. plajında önce oranın minderi yok diyerek istediğimiz yere oturtmayıp sonra orası aslında rezerve diyebilecek bir tarzları var.güzeldi
çok güzel bir goruntusu var uzaktan.tesis çok guzel olmasına ragmen işletmesınde cok eksık var profösyönel bırılerının elıne verılmesı gerekır.odası kucuk özellıkle banyosu ama plajı herseye degıyorcok şık bır ıskelesi var.fiyatı hızmetıne gore denk degıldı,fıyatlar pahalıydı yarım pansıyon olsa herkese tavsıye edılecek bır tesıs.YAPMADAIK HENÜZ.
SAYIN YETKİLİ, 2002 senesinden beri eşimle birlikte her yaz Torbahan otelde konaklamamız mevcuttur.Geçen seneye kadar bir problem yaşamadık . Geçen sen 3 yaşındaki oğlumla gitmiş olduğumuzdan ve de oğlumun ateşi 40 dereceye kadar yükselmiş olduğundan uçak saatine kadar dışarıda hasta ve ateşli bir çocukla beklememek için otelde bir iki saat geç çıkış yapmayı ve oda parasını da vermeyi teklif ettik. Böyle bir toleransı bile eski müşterieri olark bizlere çok zor gösterdiler. Bu tip bir sıkıntı yaşamış olmamıza rağmen bu sene 12-15 Temmuz tarihleri arasında İcemtur vasıtasıyla bir rezervasyon yaptık ve otelden bizi kabul edemeyeceklerine dair bir bilgi gelmiştir.Bu gibi bir terbiyesizliği bir otel yönetiminin nasıl yapabildiğini Sheraton İstanbul Ataköy otelinin Kurumsal İlişkiler Koordinatörü olarak ve esaki bir otelci olarak merak etmekteyim.TURSAB dahil gerekli her merciye şikayetlerimi bldireceğimi de ayrıca bildirmek isterim.
Saygılarımla, EBRU TURANiyi bir tatildi
ben çok beğendim.herkeze tavsiye ederim  Sayfa: 1  

Torbahan Hotel Bodrum

Şikayet Et