Ana Sayfa İletişim

Gaziantep OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Gaziantep otellerini görmek için tıklayın!

Gaziantep bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Grand Hotel Gaziantep
Bölge: Gaziantep

Sizlere çok teşekkür ediyorum otel personeli ve hizmetliler çok ilgili ve sıcak kanlıydı kendimizi evimizde gibi hissettik ayrıca otelin taksisi Ali kardeşimede çok teşekkür ediyorum çok efendi ve bizim kahrımızı çekti düğün için 3 gece kaldık otelinizde çok memnun olduk istanbul gurubu olarak herkes adına teşekkürlerimizi sunuyoruz
Otel: Hotel Uğurlu
Bölge: Gaziantep

gaziantep iline seyahat edecek arkadaşların dikkatine öncelikli şunu belirteyim hotel uğurlu'da ben kendi adıma çok rahat ettim. lüks beklentiniz yok ise şehir merkezinde pasajlara ve tarihi antep evlerine yürüyüş mesafesinde bulunan hotel uğurlu'yu tercih edin derim. ayrıca yarım pansiyon satışı olması avantaj. çalışanları oldukça güleryüzlü bulunduğu sokağın tarih,i bir özelliği var. bence lüks aramıyorsanız sizi rahat ettirecek bir otel.
Otel: Hotel Uğurlu
Bölge: Gaziantep

Şehir merkezinde oluşu bir avantaj ancak personel çok yetersiz. Bence yönetim çok zayıf kalıyor. Otelin bulunduğu sokakda yine 2 yıldızlı bir otel daha var orası çok daha iyi. (İsmini unttum ancak yusuf otel veya yunus otel olabilr)
Otel: Tuğcan Hotel
Bölge: Gaziantep

yukarıdaki yorumlara katılmıyorum,

Tadilatı yeni bitmiş,hizmet anlayışı yüksek herşeyden
önce iso belgeli bu otelde çok güzel vakit geçirdim
ve hizmette mükemmel idi.
herşeyden önce Gaziantep'te tüm oteller Tuğcan dan
eleman alarak çalıştırmaktalar !

iyi tatiller

Otel: Hotel Uğurlu
Bölge: Gaziantep

hotel uğurlu gaziantep gerçekten iki yıldızın üstünde hizmet veriyor. zira personelinin güleryüzlü davranışı odaların küçük ama temiz olması beni cezbetti. ayrıca tam şehir merkezinde olması da çok büyük bir avantaj pasaja ve antep müzesine yürüyerek gittim. yurtkuran beye özellikle ilgiler için çok teşekkür ederim.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz