Ana Sayfa İletişim

Nish Bodrum Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Nish Bodrum Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Nish Bodrum Resort Hotel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

İğrenç
Hayatımda bukadar rezalet bir otelde kalmadım.Kendi sitelerindeki resimlere ve yorumlara (bana göre yorumları yazanlar kendilerinden birileri) bakılırsa süper biyer gibi görünüyor,sakın aldanmayın.3 gece kaldım 1 gece zor uyudum odalar,temizlik,yemekler rezalet her yer pislik içinde insanları uyarmak için bütün sitelerde görüşlerimi paylaşıyorum.İllada gitmek istiyorsanız lütfen iyi araştırın otelle ilgili tüm yorumları dikkate alın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumlagam kokan yalanlarla dolu bi hotel
master tur a ait ve nish bodrum hotel den rezervasyon yaptırdım iptal edilebılıyor ve otelde işletmeci degıstı eskiden olan lağım kokusu ve hijenik olmayan ortamın artık otelde olmadığı bılgısı verıldı ancak gittiğimde lağım kokusundan otele giremedim,iptal edin dedim iptal etmıyoruz ister kalın istersenızde paranız yanar dendi benımle otele giriş yapmak için gelen 3 aile vardi ve kimse otelde konaklamadı fotolarını çektim bimer,kültür ve turizm bakanlığı ve tüketici hakem heyetine şikayetleri yaptım,şimdi paramı geri ödeyecekler,bu tarz işletmelere papuç bırakmayalım arkadaşlar,telefonda tamamen yalan konuşuyorlar ama hesabını verecekler,giden pişman olur kurbağalı dereden farkı yok yemin ederim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Nish Bodrum Resort Hotel Bodrum

Şikayet Et