Ana Sayfa İletişim

Sabbia Bitez Inn Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Sabbia Bitez Inn hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Sabbia Bitez Inn Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

İĞRENÇ
BU OTELE ETS ACENTASINDAN BİR YETKİLİNİN TAVSİYESİ ÜZERİNE GİTTİK BEN BİZZAT GİDİP KALDIM HARİKA BİR OTEL ÇOK MEMNUN KALACAKSINIZ DEMİŞTİ BİZE TUR OTOBÜSÜ İLE GİTTİK OTELE VARDIĞIMIZDA Kİ GEÇ GİTMİŞTİK SAATLERCE BEKLEDİK ODAYA GİRDİĞİMİZDE PİS TEMİZLENMEMİŞ BİR ODA BULDUK KARŞIMIZDA OTEL YENİ EL DEĞİŞTİRMİŞ ELEKTRİK TKABLOLARI DUVARDAN ÇIKMIŞ ,DUVARLARDA SİNEK ÖLÜLERİ YAPIŞIK DURUYOR HALILARIN ÜZERİ KUM KAPLI PLAJI ARATMIYOR,ANTİK DANDİK BİR TELEFON VAR FAKAT BAĞLI DEĞİL RESEPSİYONU NEYLE ARAYACAKSAM.PLAJA İNDİK SANKİ BATAKLIK GİBİYDİ BAR DENİLEN YEREDE BİRADAN BAŞKA BİR İÇECEK YOK ONADA BİRA DERSENİZ TAVLA OYNAMAK İÇİN TAVLAYI ALDIM İÇİNDEN ÇİĞNENMİŞ SAKIZ ÇIKTI GÜNEŞTE ERİMİŞ VE BİRDE KÜÇÜK BOY BİR DÜŞ MACUNU VARDI HAVUZU HİÇ KULLANMADIM MİKROP KAPMA RİSKİ ÇOK YÜKSEK BODRUMA GİTMEK İÇİN TAKSİ ÇAĞIRMAK İSTEDİM RESEPSİYON TAKSİ ÇAĞIRMADI ÇATALLAR BERBAT PİS HERGÜN AYNI KAHVALTIYI VERİYORLAR VE BAŞKASININ MASASINDFAN ALIP GETİRİYORLAR PÖRSÜMÜŞ DOMATES KURUMUŞ SALAM ARTIK NE BULURSANIZ YEMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ ÇÜNKÜ GETİRMİYORLAR SERVİS YETERSİZ BİR KAÇ GENÇ BULUP İŞE ALMIŞLAR SERVİSTEN HABERLERİ YOK O KADAR İĞRENÇTİ Kİ ANLATAMAM OTELDE NEREDEYSE HİÇ KALMADIK EŞİM ARAÇ KİRALADI HERGÜN CAMEL BEACH E GİTTİK . OTELDE BİR KLİMA VARDI SANKİ TRAKTÖR GEÇİYOR ODAMIZ IN YANINDA KOCAMAN BİR KOLON GEÇ SAATLERİNE KADAR SON SES MÜZİK EŞLİĞİNDE UYUMAYA ÇALIŞTIK BU TATİLİN ENGÜZEL YANI ŞU OLDU Kİ BİZE DERS OLDU

BU OTELLE İLGİLİ OKADAR ŞEY SÖYLEYEBİLİRİM Kİ SİZE HATTA BU OTELİN FOTOĞRAFLARI VAR ELİMDE TEK SÖYLEYEBİLECEĞİM ŞEY SAKIN GİTMEYİN


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayatımızın en kötü tatilini geçirdik.
11 - 19 Eylül 2009 tarihlerinde Bodrum Sabbia Bitez Inn otelinde konakladık. Hayatımızın en kötü tatilini geçirdik.

Şikayet konularını:
* Odadaki halılar çok kötü kokuyor. Odanın penceresini ve balkon kapısını sürekli açık tutmak gerekiyor.

* Odanın balkon kapısı kapanmıyor.

* Odada bulunan televizyonda toplam 16 kanal var (üçü yabancı kanal). Kimisi (örneğin ATV) net göstermiyor (karlı).
* Armatürler (odada ve genel alanlarda) çok eski ve yıpranmış.

* Havuz başındaki duşlar pas içersinde. Yanlışlıkla bir yeriniz yaralansa tetanos iğnesi olmanız gerekir.

* Odadaki emanet kasası duvara sabitlenmediğinden istenildiği takdirde alınıp götürüle bilinir. Dolayısı ile içine bir şey kilitlemeniz bir şey ifade etmiyor. Emanet kasasının altında yer alan minibarın sıcaklığı hatalı yapım dolayısı ile kasayı ısıtıyor. Kasanın içine cep telefonu gibi bir şey koymak istediğinizde bozulabilir.

* Personel sayısı yetersiz. Servis elemanları güler yüzlü değil. Personel lakayıt. Örneğin üçüncü günde öğle yemeği öncesi büfe açılmışken iki garson kendi aralarında masa tenisi oynuyorlar.

* Odadaki ve havuz başındaki havlular eskimiş ve çok yıpranmış.

* Havuz başında havlu bulamayan bir misafirin şikayeti karşısında görevli şu cevabı veriyor: "Diğer müşteriler üçer beşer havlu alıyor. Dolayısı ile havlu yetişmiyor." Ardından münakaşa başlıyor.

* Şezlongların üzerlerindeki minderler çok yıpranmış. Lekeli ve kısmen yırtık.

* Havuz başındaki şemsiyeler eskimiş. Lekeli ve kısmen yırtık.

* Havuz başındaki kolonlardan biri patlak olduğundan ses yayını berbat.

* Otelin konsepti "a la carte her şey dahil" olarak geçiyor. Ama gerçekte öyle değil. Sadece açık büfe var. Sabah kahvaltısında istisnasız her gün aynı şeyler servis ediliyor. Verilen salamlar kurumuş. Şikayet ettiğinizde aşçı sistemlerinin yetersiz olduğunu söylüyor. Öğle ve akşam yemekleri tek düze. Yemeklerin lezzetleri güzel olmasına rağmen her gün birbirine benzeyen yemekler çıkıyor. Toplam 7 öğlen ve 8 akşam yemeği boyunca sadece bir defa büfede balık vardı.

* Otelin barı hiç açılmadı. Gündüz veya akşam yemekten sonra bara oturup bir şey içemiyorsunuz.

* Masalara servis edilen sular, daha önce açılmış ve sonradan tekrar doldurulmuş pet şişelerden servis ediliyor. Doldurulan suların nereden ve nasıl doldurulduğu belli değil. Tadı ve kokusu kötü. Ancak istek üzerine kapalı şişede su getiriyorlar.

* Soyunma kabininin kapısı geldiğimiz günden itibaren kapanmıyor. Birkaç kez söylememize rağmen şu ana kadar da tamir edilmedi. Üstümüzü değiştirirken kapının önünde başka biri nöbet tutuyor.

* Havuz başındaki bayanlar tuvaletinin kapısı kapanmıyordu. Defalarca uyarıların neticesinde ancak ertesi gün tamir edildi.

Bütün bu şikayetlerimizi ürünü satın aldığımız ETS'ye de iletik.


Saygılarımla,


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Sabbia Bitez Inn Bodrum

Şikayet Et