Ana Sayfa İletişim

Blue Bay Platinum Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Blue Bay Platinum Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Blue Bay Platinum Hotel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Harikaydı
Calisanlar tek tek seçilmiş hizmet harikaydı plajda çalışan isimlerini hatirlamadim onlar bile çok iyiydi. carsonlardan mustafa beyçok kibar çok iyiydi isimlerini bilmediigim tum çalışanlara tesekkurler cok beğendim seneye görüşmek üzere hizmet harikaydı plajda çalışan isimlerini hatirlamadim onlar bile çok iyiydi reception güler yüzlüYDÜ. 2417 kata bakan temizlik gorevlisindeki bayana teşekkürlerimi sunuyorum çok temiz çok mutevaziydi.yorumumu okuyan arkadaşlar kötü yorumlara aldanmayın hotel heranlamda harika yemek temizlik huzur dolu şimdiden görüşmek üzere hoşçakalin...


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarikaydı
Mükemmel olağanüstü çalışanları tek tek k tek seçilmiş hizmet harikaydı plajda çalışan isimlerini hatirlamadim onlar bile çok iyiydi reception carsonlardan mustafa bey isimlerini bilmediigim tum çalışanlara tesekkurler cok beğendim seneye görüşmek üzere hoşçakalin.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumUykusuz
Kat temizlik personeli sabahın altısında bağıra bağıra temizlik yapıyor. Şuan halen otelde tatil yapıyorum ve bu kaçıncı uyarım saymadım personel değil sanki otelin sahibiler insan onca para vetip sabahın köründe uyandırılıyorsunuz ve şikayet etmenize rağmen bu böyle devam ediyor. Benim gibi istanbuldan kaçıp dinlenmeye gidecek bir yer arıyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSÜPER
Yemekleri çok güzel ve çeşitliydi. Restaurant çok temizdi. Personel çok ilgiliydi, odalar temizdi gitmek isteyenlere tavsiye ederim çok iyi hizmet aldık.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSÜPER
Yemekleri çok güzel ve çeşitliydi. Restaurant çok temizdi. Personel çok ilgiliydi, odalar temizdi gitmek isteyenlere tavsiye ederim çok iyi hizmet aldık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtek kelimeyle süper.hizmet otel mekan çalışanlar 4 4 lük.hepsine teşşkür.marma.rise gitsem yine düşünmeden orda kalırım. 1 eksik kaydırak biraz fazla olsaymış keşke.


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum<< Önceki Şikayetler   Sayfa: 2  
Şikayet Et