Ana Sayfa İletişim

Aska Hotels - Baran Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Aska Hotels - Baran Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Aska Hotels - Baran Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Deniz Kum Gunes ve yemek
Guzel bir tatil gecirdik. Sakin ve kafa dinlemek istemistik oyle de oldu. Ickiler gayet iyiydi. Yemek sirasi gibi bir sıkıntı yok. Kendi sinifina gore yemekler gayet iyiydi. Kumsal biraz dardi ama musteri sayisina gore normal. Yer bulma sorunu yasamadik. Kumsali ince altin sarisi kumuyla kizimiz icin tam bir oyun alaniydi. Kaydirafinda zaman gecirdik. Bir de cocuk kulubu olsaydi iyi olurdu  Sayfa: 1  

Aska Hotels - Baran Hotel Alanya

İncekum Mevkii, Avsallar, tel: 0242 517 1 820

Şikayet Et