Ana Sayfa İletişim

Holiday Park Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Holiday Park Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Holiday Park Resort Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

oldukça keyifili
otelin yemekleri oldukça lezzetli ve çeşitli, odalar günlük temizleniyor, animasyon ekipleri akşamları süper şovlar hazırlıyor, garsonlarından tutun tüm çalışanları sıcakkanlı ve saygılı. oldukça keyifli zamanlarımız oldu. çocuklu ailelere tavsiye ederim. sahili taşlı , biraz denize girmek zor oluyor.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarika
2003 yılında balayı için gitmiştik.
Harika bir hizmet ve güler yüzlü bir personel vardı
Yemekleri güzel ve çeşit vardı.
Kısacası tavsiye ederim, ben bişman olmadım


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Holiday Park Resort Alanya

Şikayet Et