Ana Sayfa İletişim

Suit Klas Annexe Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Suit Klas Annexe hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Suit Klas Annexe Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Berbat
Orosbu cocuklari verdiğimiz paranin katini cikarmak için sonuna kadar en kalitesiz malzemeleri saglik bakanligi tarafından onaylanmamis denetimsiz bayat bozuk ve lezzetsiz yemeklerle adeta insanları ölümle bas basa birakmis bir otel kuru ekmek yedim 2gun kaldim param son kuruşuna kadar haram olsun müşterimemnuniyeti 0 bir otel otel denetim şubesine şikayet ediyorum kimse gitmesin paraniza yazik olurçok güzel bir oteldi çok begendik odalar süperdi herkeze tavsiye ediyorum  Sayfa: 1  

Suit Klas Annexe Alanya

Şikayet Et