Ana Sayfa İletişim

Arabella Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Arabella Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Arabella Hotel Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Baştan sona rezalet
Daha otele ilk gittiğiniz andan itibaren başladı ne kadar kötü bir yere geldiğimizde gördük ama iş işten geçmişti personeller güler yüzlü değildi ilgisizdi yemekleri hiç söylemene bile gerek yok tam bir rezaletti sadece Ruslara özel yapıyorlar bütün her şeyi onlar için varsa yoksa yabancı turistler Türkler hiçbir şey yani benim diyeceğim uzak durun


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEN REZİL TATİLİM
Geçirdiğim en berbat tatildi.. Evvela otel girişimizden bahsedeyim otele girdik berboy odamızı göstercek ve elbette valizimizi elimizden alması gerekli değilmi?Ama bavulumu ben taşıdım ve bu durumda benden bahşis almadan odadan çıkmadı :) Odaya girdik yatakta yırtık çarşaf vardı pek önemsemedim ertesi gün değişir diye ama hiç değişmedi çarşafım havlularımızda değişmedi elbette ve temizlıik talep ettiğimiz halde... Herşey dahil olmasına rağmen odama sadece bir şise su konuldu ve o su bitti ve tekrar asla su konulmadı... Yemeklere gelecek olursak boll boll tavuk cigeri ciğerin hangi türlüsünü ararsanız hergün var ve derisi yanmış kömür olmuş güya ızgarada pişmiş tavuk içi çiğ resmen kanlı kanlı bunları yerseniz aç kalmazsınız :) kahvaltıda aynı anlatmamın anlamı dahi yok kısacası yiyecekler berbat , bar olayına gelirsek barda buz bulmanız biraz zor bir saat oluyor bir saat olmuyor ne yazıkki sıcak içmek zorundasınız içeceklerinizi...Kısacası kesinlikle paramız ile rezil olduk ve aç kaldık.......


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika rahat iyi yönetim veeee Güngör bey
Öncelikle Güngör bey ve Fikriye hanima ilgilerinden dolayi teşekkür ediyorum gelelim otele oda deniz manzaralı ferah yemekler güzel personel hizmeti ve temizlik çok güzel başarılarının devamını diliyorum 1 yıl sonra görüşmek üzre aynı otelde arabella world


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
2011 yılında gittiğim ve tekrar gitmekten büyük zevk aldığım bir otel.otel personeli güler yüzlü ve çok güvenilir.resepsiyon sabır anlamında mükemmel,yemekler ve animasyon çok iyi.çocuklarım için çok güvenilir bir ortam.temizlik güzel.anlayacağını aileniz ile mükemmel tatil geçirebileceğiniz bir otel.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTürkçe eğlence olsa dahada süper olacak
Akşamları hep yabancılar için eğlence olacağına bir kaç dakika çalınan Türkçe müzik hiç olmazsa yarım saat çalsa oyun havaları inanın yabancılar bizden çok eğleniyor. Otel yönetiminden ricam gece eğlencesinde hiç olmazsa birbuçuk saatlik eğlencede yarım saat Türkçe çalınması o zaman yabancı turistler bile biz Türklerden fazla coşuyor. Onun dışında her şey mükemmel diyebilirim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTürkçe eğlence olsa dahada süper olacak
Akşamları hep yabancılar için eğlence olacağına bir kaç dakika çalınan Türkçe müzik hiç olmazsa yarım saat çalsa oyun havaları inanın yabancılar bizden çok eğleniyor. Otel yönetiminden ricam gece eğlencesinde hiç olmazsa birbuçuk saatlik eğlencede yarım saat Türkçe çalınması o zaman yabancı turistler bile biz Türklerden fazla coşuyor. Onun dışında her şey mükemmel diyebilirim.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumArabella hotele qecen sene hazıranın sonlarına doqru gittik ilk ti bizim için ilk olduqu için de biraz korkularımız vardı nasıldır hotel temızmıdr yemeklerı nasıldır gibisinden ama gittikten sonra bütün fikirlerimiz degişti herşeyiyle süper bi hotel qiden birisi kesinlikle pişman olmıcakdır her gün odalar temizleniyo süper. genellıkler rus kızlara yetiyo zaten biz gittigimiz de %85i rusdu :) ona qöre arkadaslar siz bilirsiniz artık :)


%62 %12 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumidare eder
temmuz ayının ilk haftası gittik bu otele, geçen senede aynı otele gitmiştik. geçen seneye göre yemekler bayağı bir güzlleşmiş, hamburger sırası olursu bu sene sıra mıra yok, her şey çok güzel . kötü olan bir tek şey var o da akşamları türkçe müzik çalmıyorlar, sanki hep rusları eğlendirelim diyorlar, ama orada türk misafirler de var, bunu ilgililere söylediğim zaman özellikle animasyon ekibinin başı program böyle diyor, kardeşim bu ülkede ne programlar değişiyor, anayasa bile değişiyor, senin programın mı değişmiyor, bu nasıl mantık, zihniyet asıl böyle zihniyetlerin değişmesi gerekli. garsonlar süperdi, hepsine teşekkür ederim.


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Arabella Hotel Alanya

Şikayet Et