Ana Sayfa İletişim

Tac Premier Hotel and Spa (Taç Otel) Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tac Premier Hotel and Spa (Taç Otel) hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tac Premier Hotel and Spa (Taç Otel) Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Berbat
Otelin resepsiyon görevlisine 2 kere başka oda yokmu diye sordugumuz için kızdı ve 2 kere sormayın yok dedik ya dedi. Bizde olabilir gayet normal nolmus 2 kere sorduysak dedik bize teebiyesiz insanlarsınız dedi. Şok olduk çıldırdık. Müdürün odasına gittik. Müdür efendi biriydi. Odada bi adamda vardı. Sahibiymis oranın. Oda bize odada bağirarak terbiyesiz demiş anladık büyutmeyin begenmiyorsaniz baska odaya gidin dedi ve öyle bir bağırdıki üzerimize yürüyecekdi. Sanki ülkenin sahobi gibi bir ego. Onada gerekli cevabı verdik tabi. Hayatımda bu kadar itici bir otel sahibi hatta bu kadar itici bir insan görmedim. Yatmaz kalkmaz bir Allah dünya sanada kalmaz otel sahibi. Hakkımızı sema hanım denilen terbiyesiz diyen o personele ve terbiyesiz diyen bir personeli savunacak kadar saygısız patrona helal etmiyoruz. Allah sizi bize gösterdiğiniz o tavirdan daha berbat bir tavıra layık etsin inşallah.Gittigime pişman oldum.
Oda temiz değildi yemek salonu ve asansörde klima calismiyor gece turistlerin alkol alıp oda servisi diyerek kapı calmalari oda gece telefonla aranıyor turistler tarafından havuzda güvenlik yok sabah kahvaltı menüsü hep aynı 4 gün boyunca bir kez olsun oda lavabosu yıkanmadi bir tek beğendiğim durum garsonlar samimi ve içtendi işlerine gereken özeni veriyorlardı...gece turist kavgalarindan uyumakta ayrı bir problem..içecekler berbat..gitmeyin
Otelde türk vatandaşlarının 2.sınıf muamele görmesi hiç hoş değildi.Yemekler ve tatlılar çok kötüydü.Tatilimizin daha 2.gününde banyomuz yağmur sonrası tavandan su akıtmaya başladı odamızı değiştirdiler ancak bunun önlemini önceden almış olmaları gerekirdi.Pikeler o kadar eski ve sert ki üzerinize örtemiyosunuz bile.Doğum günümde odaya meyve tabağı bırakmışlar üzümler küflenmiş şeftali ezilmiş suyu çıkmış o tabağı hiç getirmeyin daha iyi.Yemek yenilen havuz başındaki yerde sinekten geçilmiyor ayrıca şezlongların olduğu kısım bildiğiniz tuvalet kokuyor.Çalışanlar özellikle garsonlar hiç güleryüzlü değil yemek masalarındaki temizlik sıfır.Hotelin tek iyi yani merkezde olması ve sahile yakın olması onun dışında hiçbir artısı yok.Gitmeyin kesinlikle.Kalabileceğiniz çok daha iyi yerler bulabilirsiniz.Türk vatandaşı düşmanları.

Taç Premier Hotel ,****

TC vatandaşlarına ikinci sınıf insan muamelesi yapmaktadır.

Hotele 2 ay önceden rezervasyon yapmamıza rağmen , hotele girmek istediğimizde bizi almadılar.

4 yıldızlı olan bu hotele rezervasyon yaptık, bizi apart otele yönlendirmek istediler.

Hotele bizden sonra müracatta bulunan diğer Alman vatandaşlarını ise hotele aldılar.

Bizim gibi otele konaklamaya giden diğer bekar olan tc vatandaşı diğer guruplarada aynısınıda yaptılar.

850 km yol yapıyorum istanbuldan alanyaya gidiyorum.
1 senenin yorgunluğunu atmak için ince eleyip sık dokuyarak güzel bir hotel seçiyorum. Fakat, hotele alınmıyorum.

Eğer bir hotel bay kabul etmiyorsa , rezarvasyon kabul etmeyebilirler. Bizde başvurmayız.
Neden bizim rezarvasyonumuzu kabul edip, hotele vardığımızda bizi içeri almıyorlar. Apart oteli kabullendirmek istiyorlar.

850 km gittiğimiz yolun benzin bedelini ve kafamızda oluşturduğumuz hayalini kurduğunuz tatil düşüncelerinin olumsuzlukla sonuçlanmısından kaynaklanan, psikolojik sinir bozukluğunu nasıl telafi edecekler.

Bu tür işletmelere gerekli yaptırım uygulanmasını gerekmektedir.
  Sayfa: 1  

Tac Premier Hotel and Spa (Taç Otel) Alanya

Şikayet Et