Ana Sayfa İletişim

GRAND MARDEN (Hierapolis Termal) HOTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer GRAND MARDEN (Hierapolis Termal) HOTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

GRAND MARDEN (Hierapolis Termal) HOTEL Konum: , Pamukkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Berbat bir tatildi odada hamam böceği vardı Yemekhanede kediler vardı musluklar pas tutmuş ve çok kirliydi havuzlar çok kirliydi bence gitmeyin ama görevliler saygılıydı.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkorkunc
Tur şirketi sağolsun hiç araştırmadan bizi bu iğrenç otele götürdü. Otele girer girmez zaten pişman olduk ama is işten geçmişti artık. Hayatınız boyunca görüp görebileceğiniz en kötü otel. Ağlamamak için kendimi zor tuttum. Otele para verip 3 öğün dışarıda yedik. Askerde bile bundan on kat iyi yemek çıkıyordur. Gelelim temizlik konusuna bu ötede mikrop kalıp hasta olabilirsiniz. Bırakın havuzlara girmeyi 2 gün boyunca odadaki dışa giremedik. Hem fiziksel hem ruh sağlığınızı bozmak için ideal bir otel. Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde personelden azar ısıtıyorsunuz. Şikayetlerimi dile getirmek istediğim bayan bana ,,beğenmediyseniz bi daha gelmezsiniz,, diyecek kadar ortasıydı. Bu arada bu bayan oteli sahillerindenmiş. Yani bu otel ben de yaşanmış bir travma olarak yerini aldı Survivor adasına gitmiş kadar oldum. Lütfen herkese sesleniyorum bu otelden uzak durun. Önerim otelin kapatılması.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Yılbaşı tatili için herşey dahil konseptinde gittik.Gitmez olaydık.Yemekler vasat.Yılbasına özgü güzel bir yemek bile yok.Herşey dahil ama kapalı havuzun girişinde bir sebil 3 tane de bardak herşey dahil anlayışı bu...Hijyen sıfır.Hele yemekhanedeki Afrikalı açların resimleri iştahınızı kapatmaya yönelik.Odalar izbe ve küf kokuyor.Havuz suyu kirli şezlonglar kırık ve eski .İyi sayılabilecek hiçbir yönünü bulamdım.Paranıza yazık sinirlerinizi harap etmeyin derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat....
Otelin ismine göre belirli seviyede bir otel olması gerekirken hijyen dip seviyelerdeydi. Havuzun dibi görünmüyordu. Havuzun üzerinde sinek, arı ölüleri... Duşakabinler pislik içerisinde. duş hortumu yırtılmış suyun yarısı dışarı atıyor, yarısı fıskiyeden geliyor. Açık büfe yemekte bol salata çeşidi ama yemekte sadece hazır çorba, kabuğu soyulmamış patates kızartması. Taze fasulye haşlaması ve tavuk kızartması ve içerisinde taşların çıktığı pilavdan ibaret. Tatlı adına hiçbir şey yoktu. Unutmadan söyleyeyim açık büfe yemekte suyu para ile alarak içiyorsunuz. Bu ödediğiniz para karşılığında aldığınız hizmet sıfır. BU OTELİ KİMSEYE TAVSİYE ETMEM.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi
Hayatımda gördüğüm en iğrenç otel Grand marden. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. neden mi?
1) Yemekler vasatın bile altında. Kahvaltı da koyacak birşey bulamamışlar iki çesit patates yapmışlar.
2) Yemeklerde içecek servisi beklemeyin. Su isteğiniz zaman ' paralı ama abi ' cevabını alıyorsunuz. Sinir olmamak elde değil. Sudan bile para isteyen bir işletme.
3) Odalar hijyenden çok uzak. Halılar liğme liğme olmuş, mini buzdolabı ve tv milattan kalmış, eskilikte kimi çalışıyor kimi çalışmıyor, bazalar leş gibi..
4) Bazı sitelerde ortadaki büyük havuz masmavi görünüyor sakın aldanmayın. Büyük havuz termal için ayrılmış ve leş durumunda. Temizlik 3 sene de bir yapılıyor galiba. Şifa almak için girip şifayı kapmayın. Diğer havuzlarda hiç temiz değil.
5) Yemeklerden hiçbir şey atılmıyor tamam iyi hoş ama sabah kahvaltısında yarım parça ekmeklerin üzerinde akşam yenen yemeklerin yağları, suları damlamış olarak bulunuyor. Bir de bunu alenen yapıyorlar gözünüzün önünde. Görgüm bilgim bir kat daha arttı. :)
Uzun lafın kısası otel her masrafı kısmak için programlanmış çalışanlardan oluşuyor. Verdiğiniz paraya kesinlikle değmez benden söylemesi..


%88 %0 %12
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT !
Okul gezisi ile Pamukkale tatiline gittiğimiz gezinin oteli idi.Odalarımıza girdiğimiz anda iğrenç bir koku, küf ve tuvalet kokusu insanı rahatsız ediyordu.Bunun şikayetinide resepsiyona yaptık.Oda ve havuz temizliğine dikkat edilmesi,ve eksiklerin giderilmesi gerekir.Böyle güzel ve turistik şehirde,bu otel hiç yakışmıyor.


%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Yazık ki böyle iğrenç bir yere otel diyebiliyorlar Bakımsız pislik içinde yemekler berbat odalar çok eski ve kırık dökük kapılar heryer küflü ben bunca yıldır otellere giderim böyle bir rezalat görmedim Sayın Sağlık Bakanlığına Sesleniyorum lütfen biraz inceleyin araştırın Truzim kenti bir doğa harikası bir pamukkaleye bu kötülük nasıl yapılır bilgilerize arz ederim


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumENTERESAN BİR TATİL
Otele çok incelemeden, fazla beklenti içinde olmadan gittik. Suyundan ve havuz çeşitliliğinden memnun kaldık. Odalar da fena değildi. Ama genel olarak bir hijyen problemi vardı. Biz iki oda tutmuştuk bir tanesi taş döşeli olduğu için temiz görünüyordu ama halı kaplı olanın halısı çok kirliydi. Temizlik görevlisi kadının yoğurt kabından bozma temizlik kovasını dışarıda, odaların önünden geçen ince uzun termal havuzda yıkadığını gördüm. Her şey çok eski ve bakımsızdı. sanki oteli kaderine terketmişler gibiydi. İşletme zihniyeti sıfır. Zaten personel de niye geldiniz havasındaydı, kendileri bile otelden bezmiş gibiydiler. Yemekler yetersiz ve kullanılan malzemeler kalitesizdi. Özellikle kahvaltı çok zayıftı, kutu ürünlerin markalarını ilk defa duydum. (yağ, reçel ...), salam, sosis tarzı şeylerden güvenip de yiyemedim. Neyseki güzel bir çorba vardı da kahvaltıda aç kalmadım (o da akşamdan kalmaydı gerçi) Yarım pansiyon konseptiyle çalışan ve israfı hiç sevmeyen bir otel. Zaten bize en ilginç gelen yanı da bu oldu. Girişte verilen bilgilendirme kağıdının hem ön, hem arka yüzünde yiyeceğimiz kadar yemek almamız konusunda uyarı vardı. ayrıca restoranın bir çok yerinde ve otelin farklı yerlerinde. İsrafın haram olduğunu anlatan hadisler vardı. Açık büfeydi ama yemekler görevliler tarafından ve hepsinden birer yemek kaşığı kadar veriliyordu. Her gün canlı müzik vardı (Bayram olduğu için sanırım). ama olmaması bizim için daha iyi olurdu. çünkü düğünde miyiz otelde tatil mi yapıyoruz anlamadık. ses çok yüksek, tarz ise gerçekten tam düğün salonu tarzıydı. Aksaklıklar personele iletildiğinde tam anlamıyla "sallıyorlardı". Dışarıdaki havuz güzeldi, sanırım su yeni doldurulduğu için. kızım eğlendi, hava soğuk ve yağışlı olmasına rağmen havuzda uzun süre vakit geçirdi. Başta söylediğim gibi çok beklentimiz olmadığından ve bizim havamız yerinde olduğundan çok takılmadık sorunlara ama bir daha gideceğimi hiç sanmıyorum. kaldığım en tuhaf oteldi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

GRAND MARDEN (Hierapolis Termal) HOTEL Pamukkale

Şikayet Et