Ana Sayfa İletişim

Spa Herakles Thermal Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Spa Herakles Thermal Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Spa Herakles Thermal Hotel Konum: , Pamukkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

vasat
Restoranda çok çeşit yok ama leziz yemekler.Yemekte içilen su ücretli..(olmaması gerekir)Gidenler suyunu yanında götürsün..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharikaydı
Çok harika bir tatil geçirdim 3 gün içinde. Orta yaşlılar için harika bir tatil geçirirsiniz. Fiyatlar uygun personler güleryüzlü suyu harika. dört dörtlük bir tatil için çok güzel bir otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Spa Herakles Thermal Hotel Pamukkale

Şikayet Et