Ana Sayfa İletişim

Traverten Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Traverten Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Traverten Otel Konum: , Pamukkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

HARİKA
ben ingilterede yaşıyorum.her yıl en az bir ay türkiyede kalıyorum. tesadüfen geldiğim traverten otelde dünyanın hiç biryerinde bulunmayacak bir rahatlık gördüm. personel güleryüzlü ve temiz. otelde hem kleopatra havuz suyu, hemde kırmızı su var. otel yapi olarak biraz eski ama ama pamukkale manzaralı akşam yemeğini hiçbir yerde göremezsiniz. yılbasında traverten oteldeyim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Traverten Otel Pamukkale

Şikayet Et