Ana Sayfa İletişim

Pamuksu Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pamuksu Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pamuksu Hotel Konum: , Pamukkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

ÇOK GÜZEL
Okul takımıyla otelde kaldık..Güleryüzlü personeli yemekleri iyiydi..Fiyata göre güzel bir tatildi..,herkese sonsuz Teşekkürler..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumresepsiyondaki erkek arkadaş hariç çalışanlar felaket. yemekler bizim hastane nin yemeği bile daha güzel. yatakların üstündeki lamblalar çok komik.havlular yırtık. dansöz 50 yaş üstü.pamukkale esnafı başlı başına kazıkçı.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
bence herşey olması gerektıyı gıbıydı gerçektende çok memnun kaldık tatılımız kısaydı ama unutulmaz dı bizde emeyı olan tum personele sonsuz teşekkurler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumresepsiyon görevlinizin tavırları hiç hoş değil çok ukalaca ve yersiz.insanlarla tartışmaya girmek için tavırlı konuşuyor adeta.düşünbiliyormusun kullandığı kelime şu sonuçta haklı da olsanızda müşterisiniz haksız olsanozda müştrisiniz sizinle yersiz tartışmaya giremiyeceğim deniyor.
evet müşteri sürekli haklıdır.ama bunu resepsiyon görevlinizin ağzından duymak otelinizin kalitesini düşürüyor.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Pamuksu Hotel Pamukkale

Şikayet Et