Ana Sayfa İletişim

Allstar Lycus River Thermal Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Allstar Lycus River Thermal Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Allstar Lycus River Thermal Hotel Konum: , Pamukkale, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Odalar cok eski fakat Termal su iyiydi
Otelin ici kisin cok soguk, ayrica havuzdan cikip odaya gitmek icin bornozla hangi blokta kaliyorsaniz disariya cikip o sogukta donuyorsunuz, odalar o kadar eski ki, bu bakimdan 2 yildiz ancak alir, klima haricinde isitma sistemi yok, klimada odadaki nemi kuruttugundan zaten islak islak disaridan gecmek zorunda oldugunuzdan hasta olmamak imkansiz, banyoda sadece sac kremi ve vucut lostonu vardi onlarda bildiginiz reknkli suydu, sampuan fln yok, restoran ve yemekler 3-4 yildiz ayarindaydi, fakat gorevliler sicak insanlardi, termal havuzu gayet guzeldi, sicak kirmizi su iyi geldi, fakat ciktiktan sonra otel icinde ve blok aralarinda disarida oldukca usudum, odalar cok eski oldugundan ses geciriyor, yan odadaki cift sabaha kadar kavga ettiler haliyle uyuyamadik. Sonuc olarak termali guzeldi ancak 5 degil 2-3 yildiz ayarindadir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Allstar Lycus River Thermal Hotel Pamukkale

Şikayet Et