Ana Sayfa İletişim

Belle Vue Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Belle Vue Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Belle Vue Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Sessiz oda istememe ragmen , kafenin altindaki oda, sessiz olur diyerek verildi. Gece 01.30 a kadar uyuyamadik gurultuden. 2.ginun parasini iade etmedilr. Ayrildik. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum4 günlük bir tatil yaptım ve iğrenç bir yer asla ama asla kimseye önerimiz olmicak tir çalışanlardan tek bir kisi (z) ile başlayan bir şahıs sürekli asılıyor açıkçası iğrenç bi yer gittiğine çokpismanim bir bayan olarak ben utandim


%27 %27 %45
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Bayram tatili için gittiği bu otel tam anlamıyla berbat. otele ilk girişimizde bize söylenen söz odanızdan memnun kalmazsanız değiştiririz oldu. ben 01-02-03 Eylül 2011 tatilim için 27 mart 2011de rezervasyon yapmama rağmen otelde berbat bir odada veya inde kalmak zorunda bırakıldık. odaya girer girmez ağır bir rutubet kokusu burnunuzun direğini kırıyor. yatak rutubetten nemlenmiş yatılmayacak durumdaydı. Banyoda duş aldıktan sonra yerler enaz 3 cm su ile kablanıyor. duvarlar tavana kadar rutubetli, klima aşırı derecede kirli ve pis olduğu için çalıştıkça koku yayıyor. 01 eyül 2011de girdiğimiz otelden 02 eylül 2011 sabah 09:00da terk ettik. Bayram tatilimiz zehir eden bu otel ve yöneticileri her zaman anacağım. Yöneticiler odanın durumu bildikleri halde burunlarında kıl aldırmadan hala otellerini savunmaları hiçbir şekilde müşteri memnuniyetine önem vermediklerinin bir göstergesi diye düşünüyorum.
bu otele kesinlikle gitmeyin. isteyene odaların gerçek resimlerini yollayabilirim. adresim serkankaradas2002@yahoo.com
%40 %0 %60
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzeldi
manzara, yemekler, ortam çok güzeldi. akşam güneşin batışını seyretmek harika.servis gayet iyi ve personel güleryüzlüydü.
kısacası tekrar gitmek için düşünebileceğim tesislerden biri.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL BİR TATİLDİ
BELLE VUE OTELE İNTERNETTE ARAŞTIRIRKEN RASTLADIK VE OTELİ ARAYIP REZERVASYONUMUZU YAPTIK. ÖLÜDENİZDEKİ OTELLERİ VE PLAJI OTELİN TERASINDA OTURUP KAHVE İÇEREK SEYRETMEK SİZİ MÜTHİŞ RAHATLATACAK. PERSONELİN TÜM MİSAFİRLERE İLGİSİ VE NEZAKETİ HER OTELDE BULUNAMAYACAK ÖZELLİKTE. BU SENE TEKRAR GİDECEĞİZ. HUZURLU VE DOĞAYLA BAŞBAŞA BİR TATİL GEÇİRMEK İSTEYENLER İÇİN MÜKEMMEL BİR TERCİH. YEMEKLER İSE HARİKA


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Belle Vue Hotel Fethiye

Ölüdeniz
Fethiye 48300
Turkey

Şikayet Et