Ana Sayfa İletişim

Lagoon Boutique Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Lagoon Boutique Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Lagoon Boutique Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

facia
Lagoon Boutique otel de 04.08.2017ile 05.08.2017 tarihleri arasında eşim ve iki çocuğumla birlikte marmaris'ten sonra 2 gün de ölü denizi görmek için yer ayırttım ETS tur peşin peşin paramızı çekti. Ancak ilk otele giriş günü saat 14.10 da otele geldik karşılayacak kimsecikler yoktu. Valizlerimizi aldık otele geldik resepsiyon aradık Bir tane temizlik yapan kadın bize resepsiyonu gösterdi.Zoraki olsada bulduk. Görüştük dedik bizim rezervasyonumuz var. resepsiyondaki kadın haaa evet vardı pardon odayı şimdi hazırlatıyorum dedi bizi şezlongların üzerine çocuklarla birlikte oturttu başladık beklemeye. Saat 14.45 oldu hala odadan eser yok. Sonra dedik bir gezelim baktık etraf pislik kaynıyor tuvaletler duş son derce kötü. Sözde bize tahsis edilecek odanın kapsından baktım son derece kötü ve hijyenik gözükmüyor. Dedik biz burada kalmak istemiyoruz paramızı geri verin dediler "ETS yi arayın". ETS yi aradık dediler " iade için otelin onay vermesi lazım biz oteli arayalım onları size döneriz" yarım saat sonra ets turdan aradılar "otel para iadesine onay vermiyor paranızı ödeyemiyoruz" sonuç itibari ile iki günlük paramız otelden 1 dakika daha istifade edemediğimiz halde tabiri caizse gasp edildi. Oteli tavsiye etmek mümkün değildir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Lagoon Boutique Hotel Fethiye

Şikayet Et