Ana Sayfa İletişim

Yaşaroğlu Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Yaşaroğlu Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Yaşaroğlu Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

İyiydi
2013 kurban bayramında Kemer'de 5 yıldızlı bir otelde tatilimizi yaptıktan sonra dönüş yolunda 2 geceliğine bu otelde kaldık. Sezon sonu olmasından mıdır sebep bilemem ancak kahvaltıda ve akşam yemeğinde çeşit azdı. Ancak temiz ve lezzetli idi. Soğuk çorba yada soğuk ana yemek yoktu. Servisin önünde bekleyen, sizi kontrol eden biride yoktu. Odaları gayet temiz ve pırıl pırıldı. Üstelik sıcak su vardı. (5 yıldızlı otelde sıkıntı yaşamıştık) Ödediğiniz ücretle karşılaştırdığınızda gayet yeterli ve düzgün bir hizmet alıyorsunuz. Tek kötü yönü rakı içmek istedik ve yanında beyaz peynir istedik. O peynir neydi öyle anlayamadık. Üstüne tuz ekip yedik siz düşünün :) Ancak kafa dinlemek için, azla yetinen insanlara yetecek bir otel.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtrabzondan ailece geldik.Kendi evimiz kadar rahat ettik.Personeli güler yüzlü,oda temizliği süper,sabah kahvaltısı ve akşam yemeği çeşiti bolca vardı.ailece gidecek olanlara tavsiye ederim.Çocuklarımızda çok rahat etti.Her yere dolmuşu var.YAŞAROĞLU OTEL persolenine trabzondan teşekkürler


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBen orada yer alan bir otelin bu kadar rezalet olacağını düşünemezdim. Sabah kahvaltıları sözde açık büfe ama kaşar peyniri bile göremedim. Onun üstüne otelin sahibide sabah kahvaltısı verilirken başında bekliyor öyle bir bakıyor ki kim ne alıyor diye anlatamam. Akşam yemeği zamanında o yemek kokusu odanın içine öyle bir doluyor ki aynı yağda sürekli yapıyorlar galiba. Müşteri memnuniyeti hiç ön planda değil. çalışanlara gelince nerede 15-16 yaşında çocuk var onu toplamışlar. tek kelime ile berbattı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumvalla bu kadar kötü dıye şikayet var ne hıkmetse hotel mayıs 1 kasım 30 full dolu ve 21 yıldır ....başka söze gerek yok gelın görün ......


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
bayram tatilimizi yaşaroğlu hotelde gecirdik negecirmekmiş herşey berbattı tek mükemmel olan şeyse yemeklerdi.mutfak personeli temiz giyimine dikkat eden deherli usdalar.ama patronları peş para etmez olup hizmet yok serviz yok .müşderi memmuniyeti sıfırın altında bile dehil.


%50 %17 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumoda temizliği iyiydi fakat yemekler berbattı.. hele yağmur yağması sebebiyle bizi kahvaltı masasından kaldırıp bar taburesine geçirtmeleri çok saygısızcaydı. Mutfağın önünden geçerken burnunuza gelen leş kokularından öyle bir rahatsız oldum ki anlatamam.. Yalnız otelin sahibi şaban bey gerçekten iyi bir insan..


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKelimenin tam anlamıyla rezalet. Tatilinizi zehir etmek istemiyorsanız aslaaaa ama asla tercih etmeyin. Açık büfe kahvaltı dediler, Domates peynir ve çay bir parçada salam 4 gün aynı şey, akşamları fiksmiş evet çok güzel fikslemişler 20,30 buz gibi bir çorba geliyor, 21,30 ana yemek 4 gün boyunca domates salatası ortada yerini aldı. 22,30 Tatlı niyetine 4 gün kavun karpuz başka bi numara yokkkkk. Odaya temizliğe giriliyor dışarıdan bir geliyorsunuz kapı pencere sonuna kadar açık. Hayatımda ilk defa böyle rezillik yaşadım.


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Yaşaroğlu Hotel Fethiye

Ovacik
Hisaronu
Fethiye 48300
Turkey

Şikayet Et