Ana Sayfa İletişim

Ovacık Residences Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ovacık Residences hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ovacık Residences Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

Güzel
Ovacıkta Babadağ'ın eteklerinde havuzlu güzel bir apart otel. Tüm daireler kiralık değil. Zamanında İngilizler bir site olarak yapmışlar. Sadece 4- 5 daire kiraya veriliyor. Ben keyfle kaldım. Çalışanlar samimi ve düzgün insanlar. İsmail bey, daima ön planda. Kendi yemeğini yapacaksan, buradan daha ucuz tatil fırsatı bulamazsın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ovacık Residences Fethiye

Ovacık Residences
Eski ismiyle ODEK otel adıyla bilinen tesismiz apart otele dönüştürüldükten sonra yeni ismi Ovacık Residences olarak değiştirilmiştir.Fethiye Ovacık/ölüdeniz'in en eski konakalama tesislerinden olan işletme müşterilerine Güvenli,huzurlu,sessiz sakin,sağlıklı,sorunsuz tatil anlayışını ilke edinmiştir..
İşletme 29 apart 120 kişi kapasite olup 24 saat her türlü ihtiyaçlarınız için personel bulundurmakdarır..
Müşterileri genelde İngiliz ve Türk'dür..
Ovacık Residences sauna,Türk Hamamı,(12 metreye-8 metre) (3.5 metreye-9 metre) ve bir bebek havuzu olmak üzere toplam 3 adet havuza sahiptir.Apartların genelinde TV olmasına rağmen ayrıca TV odası ,Cafe,Bar,Restaurant,Masa tenisi,spor salonu Bilardosu da bulunmaktadır..

REZERVASYON İÇİN
İsmail IşIK&Fikret Özcan
05357658080-05355169808
02526166905


Şikayet Et