Ana Sayfa İletişim

Yel Holiday Resort / Ovacık Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Yel Holiday Resort / Ovacık hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Yel Holiday Resort / Ovacık Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

3 yıldız fiyata 5 yıldız tatil budur..
Kurban bayramı songünü fiyat indriminden faydalandık..temiz ,ferah, manzarsı ve yemekleri güzel bir otel..sadece plaja uzak anlaştıkları beach cok güzel ama girişte hemen öpüyorlar :) kişi başı 25 cook..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
igrenç bir otel biz erken gittik ve otelin içine bile alınmadık 2ye kadar beklememiz gerekti.asık surat bir personel havuz çok pis havuzun etrafı çok pis temizlik namına hiç bişi yoktu bir tek odalar temiz 5gün kaldık ve yemekler hep aynıydı sıcaktan bozulmuş mezeler cüzzi fiyatlarla yaptıgıgım çok tatil var ve hepsi mükemmel 3 yıl üstüste fethiye ova resortta yaptım ve çok memnun kaldım yer olmadıgı için buraya gittik kesinlikle düşünmeyin paranıza ve zamanınıza yazık olur


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSÜPERDİ
HOTELE GELDİĞİM İLK ANDAN İTİBAREN TATİLİMİN BİTİŞİNE KADAR HERŞEY SÜPERDİ PERSONEL O KADAR CANA YAKIN VE GÜLERYÜZLÜLERKİ RESMEN MEST OLDUM .YEL HOLIDAY RESORT PERSONELINE TATİLİMI BANA COK IYI GECIRMEMDE YARDIMCI OLDUKLARI İÇİN COK TESEKKUR EDERIM TATİL ANLAYISINI VE TURİZİM ADI ALTINDA YAPMIŞ OLDUKLARI GÜZEL ÇALISMALARINDAN DOLAYIDA TUM OTEL BUNYESINDE ÇALISAN HERKESI TEBRIK EDERIM .BIR HOTELDE TATIL YAPMANIN ZEVKI O HOTELIN ÇALISANLARI TARAFINDAN ANCAK BU KADAR HARIKA HISSETTIRILIR HERŞEY MÜKEMMEL.AYRICA TUM TATILIMZ BOYUNCA BİZE YARDIMLARINI VE GULER YUZUNU EEKSIK ETMEYEN CANA YAKINLIĞIYLA AYRICA KALBMIZI FETEDEN YIYECEK İÇECEKTEN SORUMLU MEHMET BEYE COK TESEKKUR EDERIM. HERSEY İÇİN TESEKKURLER..BAYRAKTAR AİLESİ..


%20 %20 %60
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOK
IT WAS BRILLIANT, ALL STAFF WERE VERY FRIENDLY AND HOSPITALITY. MR.MEMET , THE F&B MANAGER WAS VERY KIND AND TOOK CARE OF US. THANKS FOR ALL U DONE.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotel idare eder
yabancı turistlere daha çok önem veriyorlar.kendi ülkemizde turist olarak 2. sınıf hizmet görüyoruz.temizlik olarak çok iyi ,yemeklerin lezzeti iyiydi fakat standart her akşam patates kızartmasının çıkmasını anlıyamadım(herhalde patates tarlaları var diye düşünüyorum)animasyon olarakta idare eder.


%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum3 yıldız için fena değildi


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Yel Holiday Resort / Ovacık Fethiye

Şikayet Et