Ana Sayfa İletişim

Marcan Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Marcan Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Marcan Beach Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

BERBAT
Balayı için tercih ettiğimiz otele akşam saat 20.00 sularında vardık. Odayı otelden değil netten bir acenteden satın almıştık. Lobide "acenteden onay gelmedi" diyerek bizi 1:30 saate yakın beklettiler. Biz lobide otururken bavullarımız otelın dışında, kapının önünde bekletildi. "Bavullarımız neden dışarıda. kim guvenlıgını saglayacak" dediğimde görevli bir personel "Lobide bavul durması yasak abla. ben buralardayım ben bakarım" gibi gayet profesyonellikten uzak saçma bir cevap aldık.

"Acenteden onay gelmedi mi hala?" diye her sordumuzda girişteki görevli, adının Ayşe olduğunu söyleyen bayan "isterseniz iptal edin, oda verelim" diyerek daha yüksek fiyattan oda satmaya yönelik tavırlar sergiledi.

"Saat 21.00 olmuş bizi odaya alın en azından. biz odanın parasını aldık" dedik. "sizi odaya alırsam ve acente iptal ederse odanızı, sizden para almak zorunda kalırım" dedi. "tamam o halde odaya alın yeterki, parası neyse verelim" dedik. "Alamam beyfendi anlamıyor musunuz? Acentenizle görüşün, isterseniz iptal edin" deyip empatiden ve hizmetten uzak tavırlarına devam etti.

Yetkili bir kişiyle görüşmek istediğimizi, o saate kadar aç bir şekilde lobide bekletildiğimizi, birinin bize artık yardım etmesini beklerken unformal giyimli adının Ahmet olduğunu söyleyen laubali bir bey geldi. Sanki biz saatlerdir orda beklemiyor muşuz, ortada bir sıkıntı yokmuş gibi ayşe hanımla muhabbet içindelerdi. Daha fazla dayanamayıp sesimizi yükselttiğimizde Ahmet Bey?in tek söylediği ?burası otel sesinizi yükseltmeyin, isterseniz odanızı iptal edin? oldu. ?Hiçbir şekilde bize yardımcı olmuyorsunuz bu nasıl hizmet? dediğimizde aldığımız cevap daha da komik. ?BEN BURAYA SİZİNLE KONUŞMAK İÇİN GELMEDİM?oldu.

Bu tavırları gördükten sonra otelden ve hatta Fethiye?den geldiğimiz gibi ayrıldık. Demem o ki, böyle terbiyesiz, saygısız, iş bilmez, hizmet anlayışı sıfır, empatiden yoksun kişilere para kazandırmayın. Asla ve asla bu otele gelmeyin. İçerisi zaten 5. Sınıf turist dolu.%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Marcan Beach Hotel Fethiye

Olüdeniz Bel. Ovacık
Fethiye 48380
Turkey

Şikayet Et