Ana Sayfa İletişim

Hotel Asena Beach Ölüdeniz Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler



Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Asena Beach Ölüdeniz hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Asena Beach Ölüdeniz Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

mükemmel
arkadaşlar valla ben öğretmenim eşim çocuğum ve ben mükemmel bir tatil yapotık gerçekten otel o bölgede çok iyi yarım pansiyon olması gerçekten avantaj oldu bölgede gezilecek ve görülecek çok yer var bu oteli bölgeyi tavsiye ederim ..


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum



İğrenç
Temmuz ayının 3 hafta bası Fethiye Ölüdeniz Asena Beach otele gittik otel alan ve konum olarak cok güzel. Yanlız odalardaki havlular banyo yaptığınız duş teknesi cok ama cok kötü temizlikten eser yok. Ayrıca Sabah kahvaltısında en ucuz peynir ve zeytin kullanılmış turistler cok ucuza kaldıkları için ( 20 paund ) biz 100 tl verince onlar gibi aynı yemeği yemek zorunda kalıyoruz. Kahvaltıda zengin açık büfe beklemeyin salam dünden kalmışlar çıkıo varsa onlar zeytin peynir domates meyve yok . Sabah kahvaltı müziğiniz ankaralı turgut aksamda uzun hava. Bence o kadar otelde kaldım bu kadar kalite olarak ucuz görmedim. Bunu yazmam belki türk müşterileri etkilicek ama onlarda bunu istiyor inanın yabancı nasıl olsa anlamıyo ..Tatilinizi mahvetmeyin derim. Yarım pansiyon ama içerekler 5 ila 10 TL arasında değişiyor.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum



  Sayfa: 1  

Hotel Asena Beach Ölüdeniz Fethiye

Şikayet Et