Ana Sayfa İletişim

Olympos Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Olympos Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Olympos Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

07.08.2011
merhaba; normal de ölüdenizde 2 gün tatil planladığımız için olympos otelde sadece 2 gece kalabildik. Ama tek kelimeyle konukseverlikleri, ilgileri gerek sahibi Erdoğan bey ve ailesi, gerekse çalışanlarıyla super bir tatildi. Yemekler yarım pansiyon olmasına karşın asla baştan sağm değil, özenle yapılıyor ve en güzeli açık büfe değil siz yemeğe indiğiniz zaman mutfaktan gelen pişme seslerini duyuyorsunuz :))) seneye kesinlikle tatilde ordayım. ama eğerki cokkk gürültüden ve gecehayatından hoşlanıyorsanız hisar önü akşamı da tam size göre... ama otelden aynı hareketliliği beklemeyin. gerçi biz gderken Türk gecesi yaptılar:(


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Olympos Hotel Fethiye

Hisaronu
Fethiye 48300
Turkey

Şikayet Et