Ana Sayfa İletişim

Jiva Beach Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Jiva Beach Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Jiva Beach Resort Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

İdare
Otel hersey ile mükemmel ama tek sorun canlı müzikde ilk önce Yabancı dil sonra Türkçe konuşuluyor sanki biz misafir gibi davranılıyor. ilk önce Türk oldugumuz için Türkçe sonra yabancı dil söylense daha iyi olur.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGÜZELDİ
18-22 Temmuz 2016 arasında Balayı Tatilimizi geçirmek üzere, Jiva Beach te ETS turdan kara odası sınıflı odalardan balayı hizmetinden yararlanmak üzere yerimizi ayırttık, ETS tur sözleşmemizde 1 defaya mahsus Alakart Restoran, %20 SPA indirimi, bir gün oda kahvaltı, minibarın bir defaya mahsus doldurulması, (odaya şarap ve meyve sepeti) geçmekteydi. 18 Temmuz günü odaya kaydım yapılırken resepsiyona bu hizmetlerden kendilerine bahsettiğimde şarap ve meyve sepetinin sadece pakete dahil olduğundan bahsettiler. Oteldeki yönlendirdikleri ETS Tur yetkilisi de aynı şekilde, söz ettiğim paketin Kara Odası yerine Balayı Odasını seçtiğimde geçerli olduğunu, insiyatiflerini kullanarak bir sefere mahsus alakart restorandan yararlanabileceğimi (ben oraya iyilik istemeye gelmedim, hakkımı istemeye geldim tabi ki kullanmadım), bu şikayetlerimi ETS tura ileteceğimi söyleyerek olayı kapattım. Bu arada şarap ve mevye sepetini tatilimin 3. günü, problemi 2 kez resepsiyona, bir kez halkla ilişkilere söyleyerek çözdüm, Allaha şükür :). Şimdi 01.08.2016 tarihinden ETS turdan şikayetim üzerine geri dönüş yaptılar, ve söz konusu haklarımın doğrulamakla beraber, sorunu kendilerinin bağlamadığını söz konusu paketleri balayı süresinde Otelden benim talep etmem gerektiğini söylediler. Ne yapmam gerekiyordu, ETS Tur personelide Otel çalışanlarıyla aynı şeyleri söylerken, personelin boğazına mı yapışmam mı gerekiyordu. Hala Problemin ETS turdan mı Kaynaklı, Jiva Beach Otelinden mi kaynaklı bilememekle beraber, balayı döneminde beni bu tip ayrıntılara kafa yordurttuğunuz için teşekkür ederim. Onun haricinde balkon kapısı her açıldığında tekrar açmam gereken klima (Green, Ecological Design :)) konsepti dışında, gerek personelin güler yüzü, gerek yemek kalitesi, bol kumlu denizi gayet güzeldi. Balayı konseptinden yararlanmayacaksanız öneririm.
ÖNERİ: Sözleşmede geçen haklarımı talep etmek dinlenmek için gidilen bir dönemde talebe bağlı olmamalı, insanlara yardımcı olup dilenci gibi hissettirilmemeli. İstemez talep etmezlerse de ne güzel kullanmadılar yanımıza kar kaldı olmamalı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKÖTÜ
Aile odası satın aldık çatı katı odası verdiler,burası tam bir sauna.Oteldeki sauna odasını iptal edip sauna isteyen müşterilere çatı katı odası versinler.Restoranlardaki masaların üzerlerindeki amerikan servisleri hiç değiştirmiyorlar sadece üzerlerine temizlik maddesi sıkıp peçete ile silmeye çalışıyorlar fakat temizlenmiyor yani hijyen hiç yok


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Jiva Beach Resort Fethiye

Şikayet Et