Ana Sayfa İletişim

Mimoza Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Mimoza Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Mimoza Hotel Konum: , Fethiye, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 0/ 10 (Kötü)

Berbat
İş için geldiğim Foça da hala Mimoza Hotel odasından yazıyorum. Eğer otele geldiğinizde ilgi beklerseniz yok. Akşamları bir çocuk ve haliyle hiç bir şey bilmiyor. Sıcak su yok. İçecek su yok. Temizlik yok. Gürültüsü ayrı bir konu, odaların duvarları arkasındaki horlama değil anırma sesleri ile başbaşa. Gece yabancıların ilişki sesleri uyutmayabilir. Sahiplerini tanımıyorum ama buradan bu şekilde para kazanmaya devam edeceklerini sanmıyorum ve sabah ilk işim bavulumu toplayıp pansiyon dahi olsa buradan gitmek.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Mimoza Hotel Fethiye

Şikayet Et